Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Background

VHS – Bez słów

w dniu 25 listopada 2019

Grupa VHS to piątka młodych, zdolnych chłopaków, których połączyła jedna wspólna pasja – muzyka. Chodź wcześniej fani tej formacji mogli ich kojarzyć z nazwy Create. Grupa Create gościła na liście Top Orbit przez 6 tygodni, jesienią ubiegłego roku z piosenką “Wina”.

Utwór “Bez słów” opowiada o relacji damsko – męskiej, dość powszechnej dzisiaj nie opartej na słowach, czy deklaracjach, których często się boimy. Relacji mającej być, jak to dziś niestety bywa, tylko “na jeden moment”, takiej niepewnej i nieokreślonej, w której nierzadko obie strony cierpią w milczeniu, głośno rozmawiając ze sobą jedynie w myślach.

Jest to pierwsza muzyczna zapowiedź debiutanckiego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 2020 rok

Producentem utworu jest Olek Świerkot znany ze współpracy z Kortezem i Dawidem Podsiadło.

“Współpraca z Olkiem jest cenną lekcją, której fundamentem od początku było obustronne zaufanie. Oparliśmy się w dużej mierze na jego doświadczeniu i intuicji i nie zawiedliśmy się. Wiele się nauczyliśmy, m.in. tego że nie warto w wielu kwestiach chadzać na kompromisy, że czasem warto poświęcić więcej czasu aby coś w ostatecznym rozrachunku brzmiało satysfakcjonująco. Wspólne szukanie najlepszych rozwiązań, w dodatku w takich miejscach, na które sami nigdy wcześniej byśmy nie wpadli, było bardzo pasjonujące. Wiemy, że dla nas jest to strzał w dziesiątkę, jesteśmy z singla dumni jak chyba nigdy dotąd z żadnego utworu nie byliśmy. I duża w tym zasługa Olka” – dodaje Maciej. 

W przerwach między występami zespół w otoczeniu lasów Beskidu Sądeckiego pracuje nad materiałem na swój debiutancki album!

Tagi