Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Top Orbit Extra

23:00 24:00

Teraz na antenie

Top Orbit Extra

23:00 24:00

Background

Colouring – Oh My God!

w dniu 24 stycznia 2020

Grupa Colouring lubi łączyć elektroniczne klubowe rytmy, przebojowym popem i rockowymi elementami, inspirowanymi dokonaniami takich grup, jak Radiohead. Powstaje w ten sposób przestrzenne brzmienie muzyki, której głównym elementem jest electropop. Nic dziwnego, skoro lider grupy, wokalista i kompozytor Jack Kenworthy, jest klawiszowcem. Co ciekawe pozostali muzycy tworzą iście rockowy skład, z gitarą (Sean Reilly), basem (Dom Potts) i perkusją (Alex Johnsona).

W 2019 roku zespół wziął udział w nagraniu nowego utworu, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej popularnej gry komputerowej Mistrzostwa Świata FIFA 2020. Udział w takim przedsięwzięciu to zawsze spora szansa dla niezależnego zespołu, ponieważ trafi dzięki temu do zupełnie nowych słuchaczy.

Piosenka „Oh My God!”- jak przystało na utwór stworzony do gry sportowej – jest bardzo energetyczna i ma silny, wyraźny rytm. Nawet jeżeli zwrotki nabierają rozpędu powoli, to czuć w tej piosence napięcie. Utwór jest również udanym spojrzeniem na to, jak grupa Colourong obecnie brzmi.


Komentarze

Odpowiedz

Twój adre e-mail nie zostanie opublikowany. Zaznaczono wymagane pola *Czytaj dalej