Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Top Orbit Extra

18:00 20:00

Teraz na antenie

Top Orbit Extra

18:00 20:00

Background

Andy Shauf – Living Room

w dniu 4 lutego 2020

24 stycznia ukazała się szósta solowa płyta Andy’ego Shaufa. Ten kanadyjski wokalista, autor piosnek i multiinstrumentalista przeszedł długą muzyczną drogę. Debiutował w zespole rodzinnym, wykonującym muzykę chrześcijańską i trzeba przyznać, że takie przesłanie do dziś gości niekiedy w jego utworach. Grał też również jednak na perkusji, w punkowym zespole Captain, a ostatnio mogliśmy usłyszeć go w grupie Foxwarren, którą również prezentowaliśmy na antenie Radia Orbit.

“Living Room” to drugi singiel promujący album “The Neon Skyline”. Mamy tu do czynienia z indie popowym graniem, opartym na silnym rytmie i buszującej w tle gitarze basowej. Recenzenci wspominają w porównaniach o Peterze Gabrielu. Inni wspominają o projektach muzycznych Paula Simona. I rzeczywiście, sporo w tej muzyce głębi, charakterystycznej dla twórczości tych wielkich muzyków.

Trzy lata temu Andy Shauf zdobył tytuł najbardziej obiecującego muzyka i popowego artysty roku w konkursie Western Canadian Music Awards. Nowe nagrania udowadniają, że te i inne nagrody, które zdobył w ostatnich latach, nie były przypadkowe.


Czytaj dalej