Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Teraz na antenie

Background

Porches – Do U Wanna

w dniu 4 lutego 2020

Grupa Porches wraca z nową piosenką. Singiel z utworem “Do U Wanna” to zapowiedź nowego albumu. Krążek zatytułowany “Ricky Music” będzie miał swoją premierę 13 marca. Ukaże się nakładem Domino Records.

Jak zwykle w przypadku Porches mamy do czynienia z wysokiej klasy synth-popem, w tym wypadku podkreśla to dodatkowo nieco eksperymentalna produkcja. W “Do U Wanna” znajdziemy łagodną melodię, mocny, nieco połamany rytm i frazy, wyśpiewywane pozornie od niechcenia Aarona Maine’a. Wszystko to sprawia jednak, że utwór staje się bardziej elektryzujący i zmusza słuchacza do zagłębienia się w muzykę.

Jak mówi sam Maine, “Do U Wanna” to: “piosenka o patrzeniu na siebie i uświadamianiu sobie różnicy między tym, jak chcesz się zachowywać, a tym, jak się naprawdę zachowujesz”. Spora część utworów na nowy album powstała w trasie koncertowej. Jak podkreśla ich autor: “Myślę, że byłem wtedy zagubiony i szalenie zakochany. W tych piosenkach słyszę, jak czasami desperacko szukam porządku, a innym razem mam wystarczająco dużo perspektywy, by śmiać się z siebie nawet w najciemniejszych chwilach”. Piosenka “Do U Wanna” zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Tagi