Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Teraz na antenie

Background

San Fermin – The Hunger

w dniu 14 maja 2020

Pochodząca z nowojorskiego Brooklynu grupa San Fermin określa się jako indie rockowy kolektyw, co w jakiś sposób tłumaczy liczbę muzyków, zaangażowanych w ten projekt. Na jego czele stoi lokalny artysta, wokalista, pianista i autor piosenek, Ellis Ludwig-Leone. Grupa powstała w 2011 roku, by zarejestrować jeden utwór, jednak w ślad za nim pojawił się kontrakt płytowy, więc lider musiał przedefiniować koncepcję, która przyświecała mu przy tworzeniu zespołu. Powstał w ten sposób zespół, którego skład ustabilizował się ok. 2012 roku.
Od tego czasu nagrali cztery albumy studyjne. Ostatni z nich podzielony został na dwie części (“The Cormorant I & II”), pierwsza z nich ukazała się w październiku 2019, druga w marcu 2020.

Promujemy ten krążek utworem zatytułowanym “The Hunger”, spokojną, indie popową kompozycją. Daje ona dobry wgląd w twórczość zespołu. To jednocześnie pierwsze spotkanie z muzyką kolektywu San Fermin na antenie Radia Orbit. Utwór ten ma jednak szansę spodobać się miłośnikom niezależnego popu.


Czytaj dalej