Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Background

The Palms – Love Yourself

w dniu 14 października 2020

Pochodząca z Los Angeles grupa The Palms zakorzeniła się w scenie muzyki psychodelicznej z Zachodniego Wybrzeża. Jednak muzycy nie ograniczają się żadnymi muzycznymi stylistykami, sami twierdzą, ze jest im bliska każda odmiana muzyki popularnej.

Wszystko zaczęło się od apetytu na eksperymenty, którym charakteryzowali się dwaj muzycy formacji Terraplane Sun. Johnny Zambetti i Ben Rothbard powołali do życia The Palms początkowo jako side-project swojej macierzystej formacji. Kiedy jednak ta zaczęła powoli odchodzić w niebyt, The Palms stało się ich podstawowym zespołem.

Idea, która przyświeca The Palms, to przede wszystkim nie podążanie za aktualnymi modami. Zespół jest w pełni niezależny i podkreśla swój dystans wobec komercyjnego nurtu muzyki. Jednocześnie jak na grupę tak bezkompromisową, udało im się odnieść spory sukces, stale poszerzają grono odbiorców. Wraz z piosenką “Love Yourself”, promującą wydany 6 października 2020 roku album “Charlie”, Zambetto i Rothbard debiutują na antenie Radia Orbit.


Czytaj dalej