Piosenki tygodnia

Kacey Johansing - In Too Deep

Kacey Johansing to amerykańska wokalistka i autorka piosenek, mieszkająca w San Francisco. Mimo że nie jest rodowitą mieszkanką miasta, dobrze wpasowała się w lokalną scenę muzyczną, współpracując z różnymi zespołami i prowadząc działalność solową.
"In Too Deep" to druga piosenka z wydanej latem płyty "The Hiding". We wrześniu emitowaliśmy utwór "Bow And Arrow", pierwszy singiel z tego albumu. Wprawdzie "In Too Deep" nie jest oficjalnym singlem, jednak niewątpliwie zasługuje on na uwagę, ze względu na klimat, będący niejako kwintesencją nowego brzmienia, jakie udało się osiągnąć artystce na ostatniej płycie.
Mamy tu zdecydowany rytm, charakterystyczną dla Kacey Johansing wokalizę, oraz wywodzące się z dream popu oniryczne pasaże instrumentów klawiszowych, które słychać w tle, Jednocześnie całość jest dość melodyjna, a piosence nie brakuje potencjału komercyjnego. Słychać też, że Johansing jako autorka piosenek odeszła tu nieco od klimatów alternatywnego folku, na korzyść bardziej elektrycznych brzmień.  

e-max.it: your social media marketing partner