Piosenki tygodnia

Runaway Brother - Paws

Runaway Brother pochodzą z Cleveland w stanie Ohio. Pierwszy raz dali o sobie znać w 2012 roku, nagrywając album zatytułowany "Bedhead". Nie był to jednak wówczas krążek, który trafiłby na szczyty list przebojów. Tak naprawdę o Runaway Brother świat usłyszał dopiero w 2015 roku, za sprawą płyty "Mother".
W międzyczasie muzycy z Cleveland dali się poznać jako bardzo dobra grupa koncertowa. Ostatnio ta dowodzona przez wokalistę i gitarzystę Jacoba Lee grupa ogłosiła, że zakończyła prace nad nowym albumem. Realizatorem nagrań jest Eric Cronstein, znany ze współpracy z Delay, Saintseneca i The Sidekicks. Słychać że zespół się rozwinął, jednak to nadal ten sam świetne przygotowany pop rockowy koktajl, który podbił serca krytyków i słuchaczy przy okazji płyty "Mother".
Płyta zatytułowana "New Pocket" ukaże się 16 lutego 2018 roku. Znajdzie się na niej dwanaście premierowych kompozycji. Cały projekt pilotuje wydana na singlu piosenka, zatytułowana "Paws". To jednocześnie pierwsze nagranie Runaway Brother na naszej antenie. 

e-max.it: your social media marketing partner