Piosenki tygodnia

The Big Moon - Pull The Other One

The Big Moon to cztery dziewczyny z Londynu, które pewnego dnia zapragnęły mieć własny zespół. Był 2014 rok, a przed nimi rysowała się długa i żmudna droga do wydania pierwszej płyty.
Już w 2015 roku pojawiły się ich pierwsze nagrania – single "Sucker" i "Nothing Without You". W kolejnym roku do słuchaczy trafiła EP-ka  "The Road" i kolejne trzy single - "Cupid", "Silent Movie Susie", "It's the Most Wonderful Time of the Year".
Rok 2017 zdecydowanie należy do The Big Moon. Najpierw w kwietniu wydano wreszcie wymarzoną przez zespół debiutancką płytę długogrającą, zatytułowaną "Love in the 4th Dimension". Z kolei w czerwcu ukazała się płyta folk-rockowej wokalistki Mariki Hackman, na której zespół towarzyszy solistce.
Utwór "Pull The Other One" to już szósta piosenka z debiutanckiego albumu The Big Moon, wykorzystana do promocji płyty. Wprawdzie nie została wdana na oficjalnym singlu, ale powstał do niej interesujący teledysk. Kompozycja "Love in the 4th Dimension", a więc utwór tytułowy z debiutanckiego krążka, gościła już na antenie Radia Orbit, "Pull The Other One" jest więc naszym drugim spotkaniem z grupą The Big Moon.

e-max.it: your social media marketing partner