Piosenki tygodnia

Gang Of Youths - Let Me Down Easy

Gang Of Youths to kolejna grupa z Australii, która pokazuje nam, że tamtejsza scena jest prężna i pełna niespodzianek. Historia zespołu zaczęła się dość niezwykle, ponieważ do spotkania założycieli Gang Of Youths doszło w... kościele. Wszyscy członkowie grupy są ewangelikami. Uwagę naszej publiczności zwróciło przede wszystkim to, ze perkusista zespołu, Donnie Borzestowski, ma polskie korzenie.
Słuchacze Radia Orbit mieli już okazję zetknąć się z muzyką tej grupy. Jesteśmy z nimi od 2015 roku, wtedy to ukazała się płyta "The Positions", zawierająca takie przeboje, jak "Poison Drum", "Magnolia" czy "Radioface". Ich muzykę porównywano wówczas z jednej strony do twórczości Bruce'a Springsteena, z drugiej zaś do Kings of Leon.
W sierpniu 2017 ukazał się drugi album Gang Of Youths, zatytułowany "Go Farther in Lightness". Jak dotąd zespołowi udało się umieścić już trzy piosenki z tego krążka na liście Top 10 największych australijskich przebojów. Są to "What Can I Do if the Fire Goes Out?" (utwór dotarł do 10 miejsca), "The Deepest Sighs, the Frankest Shadows" (miejsce 5) i "Let Me Down Easy" (miejsce 2). Jak widać utwór, który prezentujemy naszym słuchaczom to obecnie największy z hitów tej formacji.

e-max.it: your social media marketing partner