Piosenki tygodnia

Milk Teeth - Nearby Catfight

Zwariowana punkowa ekipa z brytyjskiego Stroud, znana jako Milk Teeth, prezentuje swoją najnowszą EP-kę. Prezentacji towarzyszy singiel z piosenką "Nearby Catfight" i zrealizowany do niej teledysk.
Grupa Milk Teeth powstała w maju 2013 roku i od tego czasu opublikowała już trzy EP-ki ("Smiling Politely", 2013; "Sad Sack", 2015 i właśnie wydana "Be Nice") oraz jeden album ("Vile Child", 2016). Na czele formacji od samego początku stoi charyzmatyczna wokalistka basistka Becky Blomfield. Wraz z nią zespół zakładali Chris Webb, grający na gitarze, drugi gitarzysta Josh Bannister i perkusista Oli Holbrook. W 2013 roku Bannister opuścił szeregi zespołu (zagrane przez niego partie słychać tylko na pierwszej EP-ce) i w jego miejsce w składzie pojawił się Billy Hutton.
"Nearby Catfight"to świetny punkowy budzik. Rozpoczyna się od basowego motywu i śpiewu Becky, by po chwili utonąć w gitarowym hałasie refrenu. Choć cały utwór to właśnie taka mieszanka spokojnego i niespokojnego nastroju, to wysoka dawka energii zawarta w tej piosence, raczej nie zostawi nikogo obojętnym.

e-max.it: your social media marketing partner