Piosenki tygodnia

BØRNS - Faded Heart

Garrett Borns, który dał się poznać światu pod swoim scenicznym pseudonimem BØRNS, to amerykański wokalista i autor piosenek, który od 10 roku życia zabawia publiczność swoimi występami. Jednak zanim zaczął śpiewać był profesjonalnym magikiem. Dopiero w 2012 roku, kiedy miał 20 lat, stanął na scenie jaki wokalista. W dwa lata później wydał swoją pierwszą EP-kę, zatytułowaną "Candy". Debiutancki album "Dopamine" z 2015 roku zostawił po sobie ślad również na antenie Radia Orbit.
BØRNS porusza się po szeroko pojętych wodach indie popu i alternatywnego rocka. W jego muzyce nie brakuje zarówno nowoczesnych, elektronicznych brzmień, jak i tradycyjnie rockowego pazura. Nie stroni też od klimatów psychodelicznych.
Wydaną pod koniec stycznia 2018 roku drugą płytę sygnowaną nazwą BØRNS, zatytułowaną "Blue Madonna", poprzedzały cztery zapowiadające ją single: "Faded Heart", "Sweet Dreams", "I Don't Want U Back" i "God Save Our Young Blood". Postanowiliśmy zaprezentować pierwszy z nich, jako wizytówkę nowej płyty tego artysty.

e-max.it: your social media marketing partner