Piosenki tygodnia

Soccer Mommy - Your Dog

W lutym tego roku graliśmy piosenkę zatytułowaną "Cool", która zapowiadała wówczas nową płytę artystki znanej jako Soccer Mommy. Album "Clean" to pierwsza długogrająca pozycja w jej dorobku. Choć publikuje swoje nagrania od 2015 roku, dopiero teraz można mówić o jej prawdziwym płytowym debiucie jako Soccer Mommy. Wcześniej nagrywała jednak pod własnym nazwiskiem, nie da się więc jednoznacznie nazwać jej debiutantką.
Pod szyldem Soccer Mommy ukrywa się Sophie Allison, autorka piosenek i wokalistka, która urodziła się wprawdzie w Szwajcarii, ale dorastała w Nashville w stanie Tennesee, czyli w stolicy muzyki country. To, co Sophie ma nam do zaproponowania to mieszanka badroom popu i indie rocka, przyprawiona odrobinę tym, z czego jej miasto słynie najbardziej.
Utwór zatytułowany "Your Dog" to singiel promujący płytę "Clean". Mamy tu do czynienia z badroom popową balladą, ale taką, w której niebanalną rolę odgrywają gitary. Oczywiście głos Sophie nadal pozostaje na pierwszym miejscu, ale uwagę zwraca staranna produkcja, której mogliby Soccer Mommy pozazdrościć nawet bardziej ograni wykonawcy.

e-max.it: your social media marketing partner