Piosenki tygodnia

Zen Mantra - Second Skin

Muzyka która dociera do nas z Australii czy Nowej Zelandii jest bardzo często godna polecenia. Tak również w przypadku Sama Perry'iego, który jako 17-latek debiutował albumem "How Many Padmes Hum?", melodyjnym psycho-popem kojarzonym z muzyką Tame Impala czy Unknown Mortal Orchestra. Było to jak ćwiczenie, które wykonuje się pierwszy raz.
Dziś po 4 latach Sam patrzy z innej perspektywy na swoje najnowsze 10 piosenek, które znalazły się na płycie "Zen Mantra" i ukażą 15 kwietnia:"spędziłem połowę mojego nastoletniego życia na pisaniu tych utworów, przechodząc różne procesy, gdy kończyłem szkołę, gdy byłem zakochany, gdy objeżdżałem świat w trasie koncertowej i gdy przyszło mi zetknąć się z nagłą śmiercią mojego ojca. Lata uciekały a mój stosunek do muzyki się zmieniał. Te wszystkie emocje są zawarte w ych 10 piosenkach".
Przypominający nieco przebój "1979" grupy Smashing Pumpkins, promujący nowy album singiel "Second Skin" daje do zrozumienia że nadszedł czas aby muzyka Zen Mantra wspięła się na wyższy poziom.

https://www.facebook.com/zenmantra

e-max.it: your social media marketing partner