Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/radio-orbit/ftp/instalator/joomla3/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentEasyOpenGraph has a deprecated constructor in /home/radio-orbit/ftp/instalator/joomla3/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 20

Notice: Undefined property: stdClass::$images in /home/radio-orbit/ftp/instalator/joomla3/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 138

Notice: Undefined offset: 4 in /home/radio-orbit/ftp/instalator/joomla3/plugins/content/easyopengraph/easyopengraph.php on line 139

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgK2Png4k2 has a deprecated constructor in /home/radio-orbit/ftp/instalator/joomla3/plugins/k2/png4k2/png4k2.php on line 16

Livetsord - Myszorybo$winia

"Cierpliwość to coć niezwykle istotnego. Połączona z dobrą energię i odrobiną uporu, owinięta w miłość. Solidnie zaprawiona sosem pobrudzonych brzmień gitar i posypana słodko - kwaśnymi tekstami, z odrobiną cayenne szczerego spojrzenia na swoje życie. Podawana tylko na goraco."
Takim opisem zespół Livetsord z Parczewa na lubelszczyźnie, zapowiadał swój debiutancki album, debiutując w Radiu Orbit w lutym 2015 roku.
W pażdzierniku 2016, wreszcie ukazał się debiutancki krążek o nazwie "Myszorybo$winia".
Na płycie znajduje się 11 autorskich, dynamicznych kompozycji, wyraźnie inspirowanych dźwiękami rodem z Seattle lat 90, umiejętnie zmiksowanymi z polską, nieco garażową duszą, w starym, jarocińskim klimacie.

Po 12 latach intensywnej działalności w formacji Porozumienie - w końcówce 2014 gitarzysta i wokalista - Łukasz Jaszczuk "Luk'n" - zafascynowany brzmieniami Alice In Chains i Soundgarden i energią Foo Fighters, powołał do życia nowy zespół, kwartet.

Po co kolejny zespół?

"Pojawił się w pewnym momencie materiał bardzo dla mnie osobisty. Teksty pisane wprost o moich relacjach z Żoną, dziećmi. Grzebanie i poszukiwania w duszy i sercu. Potrzebuję sam to wyśpiewać, powiedzieć, krzyczeć. Potrzebuję dodatkowego gejzeru, po prostu potrzebuję więcej muzyki. Dla tych wszystkich, którzy przez lata nam kibicują - więcej muzyki, to właściwie dobra wiadomość." - tłumaczy muzyk i dodaje:

"Martwi mnie od dawna dzielenie na lepszych i gorszych, także z powodu poglądów, przyszywanie łat i szufladkowanie. W każdym właściwie środowisku. Doświadczyliśmy tego w naszej dwunastoletniej drodze wielokrotnie. A Dobra muzyka i Dobre słowo należą się każdemu bez wyjątku. LIVETSORD to swoisty balsam na to zmartwienie, a przynajmniej przeciwbólowiec :)".

We współpracy z perkusistą Porozumienia, nowym gitarzystą oraz tajemnym basistą rozpoczęły się nagrania. Pojawił się EPka 3 - utworowa, dostępna w sieci, która pokazuje szerokie spektrum. I wreszcie duża płyta - zwarty stylistycznie materiał - grunge mieszany z polską garażową energią.W warstwie tekstowej każdego utworu - autorefleksja - analiza serca, uczuć, stanu ducha i postaw bliskich każdemu człowiekowi. Nie raz tak bliskich i oczywistych, że wydaje się wstydem mówić o nich głośno. Teksty na "Myszorybo$winii" to swoiste zdejmowanie wielu masek z twarzy wokalisty/autora, otwieranie serca, grzebanie w duszy, bez moralizowania i mędrkowania.

Energiczna, spójna kompozycyjnie muzyka, szczere teksty i ogromne pragnienie relacji z drugim człowiekiem to zapowiedź tego, że podstawą funkcjonowania zespołu będą koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty.

Kup płytę CD

Kup płytę MP3

Lista utworów:  
01-Kiedy zasypiamy
02-Nigdy
03-Stalstrach
04-Myszorybo$winia
05-Lepszy
06-Póki to, co dziś
07-Co by było
08-Nowy styl
09-Pamięć
10-Znalazłem
11-Do góry podnosimy głowy

Data wydania: 01.10.2016

Skład:
Łukasz Jaszczuk - voc, git
Artur Wierzbicki - git
Krzysiek Dąbrowski - dr
Hubert Miklewski - bas

https://www.facebook.com/LIVETSORDbandOFFICIAL
http://www.livetsordband.com

e-max.it: your social media marketing partner
More in this category: « Ave - Ave Leniwiec - Raj »

Płyty polecane i promowane

  • 1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych