Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Night Orbit

00:00 06:00

Teraz na antenie

Night Orbit

00:00 06:00

Background

PVRIS – Old Wounds

w dniu 4 lutego 2020

Amerykańska grupa Pvris powstała w 2012 roku w miejscowości Lowell, w stanie Massachusetts, choć wówczas funkcjonowali pod inną nazwą. Na początku nazywali się Operation Guillotine i grali dość agresywny metalcore. Podstawowy skład tworzyli wówczas Lynn Gunn (wokal, gitara), Alex Babinski (gitara), Brian Macdonald (gitara basowa) i Brad Griffin (perkusja). Po mniej więcej roku grania poszerzyli nieco swoje muzyczne horyzonty i zmienili nazwę na Pvris.

Na chwilę obecną zespół ma na koncie dwa albumy studyjne (“White Noise” z 2014 i “All We Know of Heaven, All We Need of Hell” z 2017 roku) oraz trzy EP-ki (“Paris” z 2013, “Acoustic” z 2014 i “Hallucinations” z 2019 roku). Prezentowany przez nas singiel z piosenką “Old Wounds” to pierwsze nagranie Pvris na antenie Radia Orbit. Utwór ten promuje ostatnie wydawnictwo zespołu, czyli EP-kę “Hallucinations”.
“Old Wounds” to piosenka, która pokazuje jak daleko zespół odszedł od swoich korzeni. To ocierający się o electro-pop indie rock, pokazujący również, że w kompozycjach zespołu tkwi niezwykle przebojowy potencjał.

Tagi