Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz na antenie

Light Orbit

06:00 12:00

Background

Sunflower Bean – Moment In The Sun

w dniu 22 października 2020

Pochodzące z Nowego Jorku trio Sunflower Bean dawało o sobie znać ostatnio w 2019 roku, kiedy to ukazała się ich EP-ka “King Of The Dudes”. Teraz wracają z nowym singlem, na który trafiła piosenka “Moment In The Sun”.

Sam zespół, w oświadczeniu wydanym z okazji premiery singla, mówi, że piosenka ta opowiada o tym, że trzeba zdecydować co jest ważne w życiu i z jakimi ludźmi chcemy to życie spędzić. Sami muzycy deklarują, że: “Wszystkie te rzeczy, które nas rozpraszają, ta niekończąca się góra wspinaczki zawodowej, pogoń za sukcesem finansowym i nadzieja, że po tych wszystkich próbach w końcu będzie fajnie – są bez znaczenia, w porównaniu z jednym wspaniałym dniem, godziną lub chwilą z kimś, kogo naprawdę kochasz”.

Pod względem muzycznym “Moment In The Sun” to melodyjna indie popowa piosenka, dokładnie taka, jakiej można by się spodziewać po twórcach przebojowego “I Was a Fool”. Po pierwszym wysłuchaniu utwór na długo pozostaje w głowie, co dobrze wróży kolejnym wydawnictwom Sunflower Bean.