Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Teraz na antenie

Background

Lista Top Orbit // Podsumowanie roku 2020

w dniu 30 grudnia 2020

Legenda: miejsce, tytuł, wykonawca, punkty za miejsca 1-20, 2-19 itd., ile razy na liście, najwyższa pozycja, ile razy na tej pozycji

1Wiesz już wszystkoWaterside73138126
2Tak już jestOne Future4773611
3O sobieMarta Zalewska3413322
4Jeszcze będzie pięknieKozyrska x Sieczak3332114
5The Weeping SongCochise3112712
6Przepis na brońDruides2171951
7Gdzie posiałem dżezChorzy1971641
8KonewkaNiedziela Robocza1951334
9Prawo łaskiEreles1841412
10You Know What Is RightMelancholia1731732
1110 lat późniejBruklin1721521
12AferaEreles1721111
13Nie pytaj o jutroKarol Ossoliński1641223
14TyKuba Leciej164913
16NieposkładanyPolska B1571831
15KłyJemelo1571132
17ObecnośćB61461122
19Czasu nie maPolska B1451322
18TolerancjaKRiSU feat. Alergen & Chris Vane1451332
20The West Coast Is CallingBobby From Peru1401331
21Zostań tuJacek Horta140913
227:09Bażant1391421
23GniewClödie1381351
24Cztery żywiołySkytruck1331131
25PstrykNon Serviam1281241
26Idzie zimaKwiat Jabłoni & Bum Bum Orkestar118912
27SaviorLion Shepherd118922
28OceanyCochise116942
29Głodne duszeKról1131231
30O jaki dziwny, dziwnyArcy Młyn1101031
31KoloryThe Poks1091042
32Światło.CieńBlackKay1081041
33Sunday MorningZakręty102821
34Ocal mnieThe Moon & The Sun9714103
35Te smaki i zapachyKról901051
36CywilizacjaManchiz86872
37Matka PolskaZiembul83623
38Słońcesedguy80962
39Podejdź do mnieBeniamin79722
40Against The WorldClodie78851
41CieńAnywhere Us76891
42CiałoPan Przecinek & Zespół Depresyjny76511
43HukMulk74761
44BlaskVataha72841
45Wielki gniewHotel Torino71882
46PrzeżyjZiembul70531
47Coco szaletHook68681
48Yet A Mount ZionEtna Kontrabande65841
50Nic nie rozumiemLev TT.65531
49Mogło być nicKwiat Jabłoni65432
51Ostatnia cząstkaAdministratorr63891
52Sell Your SoulThe Heavy Clouds63682
53Give Me A RideDiapositive60761
54Każdego dniaHolyguns59671
55Bal wspaniały…Janko Gra58871
56ZimaThe Cassino55792
57Noc spadających gwiazdChłopiec z Zabawkami53541
 RzekaMagda Kluz53541
58Let Me GoClödie52431
59To nie myMortas517101
60BestiaKAC50681
61Oślepił mnie deszczSold My Soul498101
62RiderStrefa Zagrożenia Hałasem48472
63Piąta pięćKlisze46441
64Czy masz dla mnie czas?Echa43691
65Polne kwiatyRoseMerry42691
66Higiena/DietaNoże42481
67Koledzy prosiliNiedziela Robocza41461
68Nadzieja jest więzieniemPlan41471
69HinduskiWata39561
70Święta geometriaThe Moon & The Sun37571
71Dotknąć niebaAgata Radziszewska37461
72WiosnaThe Cassino37471
73ObsesjaLupa336132
74JesieńMiasto Gniewu33381
75Smutna piosenkaMgły284111
76WiaraYorba256121
77Reset No More Jokes255131
78Z głębi duszyHolyguns25361
79Sobą byćaGain245111
80Nie zasypiajCurcuma233111
81List motywacyjnyWielki Las22291
82White MoonDesertrain222102
83Glass and StyrofoamThe Cassino215151
84OwceYorba21381
85The Beautiful Things The October Leaves205121
86Pytanie mamThe Moon193101
87Empty DollWe Hate Roses193121
88Tylko dla nasCała Góra Barwinków183101
89We mnie nie maDo Góry Nogami183111
90Emma boi się burzyZa(ćma)173121
91ZimnoMagda Kluz173141
92JakiEcha17271
93Dwa księżyceEnchanted Hunters165151
94SwobodnieAgnes B.162121
95Marsz na balLavina153121
96SłonieShama152111
97AtomyMniej Więcej144151
98UcieknijmyBeniamin132121
99OAICurcuma132141
100PustoSold My Soul123151
101Mój światKRiSU122152
102Stoję na wietrzeWilla Kosmos113131
103Nic więcejMycoda113162
104CieplejMniej Więcej102131
105IstniejęHalf Light94171
106Musimy chcieć się baćEleanor Gray93151
107Life’s A MessAfter Midnight91121
108Turn Back TimeUnderkicks81131
109Duch Superhuman Like Brando73171
110RewindLukatom73182
111ZłotoMaJLo & Natalia Grosiak72161
11227Hipnotyk72171
113FoliaAdministratorr62161
 Na KubieDave Kowalski62161
 Bez słówVHS62161
114Złe wychowanieNoże61151
115BordaniaVataha53192
116IdealnyJ.Wise51161
117Nim stanie się takOrbita Wiru42181
118Why Should I Run When The Wind Is GoneAnywhere Us41171
 Czekam na latoMgły41171
 SaharaMjut41171
119Mam dokąd iśćDe Łindows31181
 Męczą mniePies & Gosia Zielińska31181
120Jesienią2MA22201
 PestkaAnia Sama22201
121Diler miłościAVE21191
 List do s.Chłopiec z Zabawkami21191
 Ty ciągle w drodzeMy tylko na chwilę21191
 Na zawszeSpring Rolls21191
 LewStach Bukowski21191
122RosesAleksandra Krat11201
 AmbiwalentnieBlack Jeans11201
 Stare wieżowcePalmy11201
 MżyPola Chobot & Adam Baran11201
 Płyn lugolaThe Moon11201