Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Night Orbit

00:00 06:00

Teraz na antenie

Night Orbit

00:00 06:00

Background

Beach Bunny – Blame Game

w dniu 27 stycznia 2021

Amerykańska grupa Beach Bunny istnieje od 2015 roku, ale dopiero rok temu, za sprawą wydanego przez wytwórnię Mom + Pop debiutanckiego albumu “Honeymoon”, usłyszało o nich szersze grono odbiorców. Na czele zespołu stoi Lili Trifilio, która rozpoczęła granie pod tym szyldem solo.
Jej pierwsze starania słychać na EP-kach, które projekt regularnie realizuje. Jednak stopniowo projekt zmieniał się w zespół i na debiutanckim albumie “Beach Bunny” byli już regularnie grającą kapelą.

Okazuje się, że w czasie pandemii, która zamknęła grupie przynajmniej częściowo możliwość promowania albumu koncertami, w niecały rok po premierze płyty, grupa ma już wydaną najnowszą EP-kę, zatytułowaną “Blame Game”. Promuje ją kompozycja “Blame Game”, utrzymana w zadziornej, lecz pogodnej, momentami może nieco melancholijnej, indie rockowej stylistyce. Jak to zwykle bywa w przypadku artystów bawiących się taką formułą, piosenka nie opowiada bynajmniej o sprawach wesołych. “Blame Game” to debiut Beach Bunny na antenie Radia Orbit.


Czytaj dalej