Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Indie Orbit

12:00 14:00

Teraz na antenie

Indie Orbit

12:00 14:00

Background

Zmieszani – Sen

w dniu 9 kwietnia 2021

Zmieszani to nowy projekt muzyczny na rockowej playliście stolicy. Formacja zawiązała się w 2020r z inicjatywy gitarzysty Nikodema Gosławskiego. Zespół osadzony jest w rockowej konwencji, z zacięciem do ambitnych harmonii i niekonwencjonalnych fraz. Muzycy prezentują spójne i solidne brzmienie oparte o zdecydowane gitarowe riffy i pulsującą sekcję rytmiczną. Dopełnieniem tej mikstury jest charakterystyczny głos wokalisty i kompozycje wykraczające poza schemat jednego gatunku.

Nazwa Zmieszani ściśle koresponduje z ich muzycznymi ścieżkami, łącząc muzyków sceny częstochowskiej, olsztyńskiej i krakowskiej. Tworzą wspólnie na warszawskiej Pradze, co dodaje ich aranżacjom dodatkowego drive’u:) Muzycy nie ukrywają, że chętnie sięgają po to, co najlepsze w latach 60′ i 70′, jednocześnie udowadniając, że wypracowują świeży styl i patrzą wspólnie w jednym kierunku. Dysponują wystarczającym zapleczem energetycznym, aby zabrać słuchacza w rockową podróż i oderwać od codziennej rutyny.

Utwór “Ostatni pociąg” z którym zespół debiutował w Radiu Orbit, cechował umiarkowany, lekki rockowy styl, czerpiący z lat 90ych.

Nowa piosenka „Sen” jest utrzymana w klimacie bardziej rockowo-alternatywnym.

Skład:
Łukasz Duch (perkusja)
Romek Gąsiorowski (bas)
Damian Mordalski (wokal)
Nikodem Gosławski (gitary, wokal)