Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz na antenie

Teraz na antenie

Background

Ashe – Me Without You

w dniu 2 września 2021

“Me Without You” to już drugi singiel Ashe, debiutantki ze Stanów Zjednoczonych, której płyta “Ashlyn”, ukazała się w maju tego roku, nakładem Mom+Pop. Choć to jej pierwszy album, Ashe opowiada na nim o swoich całkiem poważnych doświadczeniach, takich jak niedawny rozwód artystki.
W “Me Without You”, piosence, którą napisali wraz z Ashe producenci Casey Smith i Leroy Clampitt, artystka rozprawia się właśnie ze swoimi uczuciami w tak trudnej sytuacji, jaką jest rozstanie.

Jednak nie chodzi tu wyłącznie o rozpad związku. Pisząc piosenką Ashe miała na myśli wszystkich tych, którym wydaje się, że ich obecność jest nam niezbędna do życia. Tymczasem każdy z nas w rzeczywistości jest tym, kim jest dzięki samemu sobie, zdobywając doświadczenia na własną rękę.
Zdaniem Ashe, bez względu na to czy chodzi o miłość, pracę czy cokolwiek innego, warto zdawać sobie sprawę, że możemy obyć się bez każdej z obecnych w naszym życiu osób. Trzeba przyznać, że na swój nieco dziwny sposób artystka oferuje nam całkiem optymistyczną wersję wydarzeń.

Tagi

Czytaj dalej