Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Top Orbit Plus

21:00 22:00

Następnie w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Teraz w ramówce

Top Orbit Plus

21:00 22:00

Następnie w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Background

Deluzja | Ukeboy

Zmiana Klimatu [Białystok]


Informacje
Data koncertu: 9 sierpnia 2024
Godzina: 19:00
Miejsce: Zmiana Klimatu
Adres: ulica Warszawska 6 Białystok
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/446012771473677
Opis wydarzenia
Ukeboy i Deluzja łączą siły i zapraszają na wspólną trasę koncertową! W sierpniu 2024 roku odwiedzą cztery polskie miasta i zaprezentują swoje niesamowite występy. Podczas trasy nie zabraknie specjalnych gości oraz pozytywnej energii! Bilety dostępne online oraz na bramkach.
DATA: 9 sierpnia 2024
MIEJSCE: Klub Zmiana Klimatu, Białystok
TIMETABLE: TBA
BILETY: I pula – 40zł, II pula – 45 zł III pula/bramki – 50 zł
https://fienta.com/…/ukeboy-x-deluzja-bialystok-zmiana…
Bilety kolekcjonerskie (45zł – przedsprzedaż, 50zł – bramki) wyłącznie dostępne stacjonarnie w godzinach działania klubu.
Ukeboy – główny projekt Dawida Jędrusika – artysty z Dąbrowy Górniczej z dwudziestką na karku.
Pomimo młodego wieku ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia w branży, w której po raz pierwszy zabłysnął w 2019 roku na deskach programu „Mam Talent”.
Gra muzykę alternatywną z pogranicza popu, rapu oraz indie, ozdabiając ją niebanalną liryką. Bawi się stylami i technikami, a cała jego dyskografia, licząca już 5 długogrających albumów, jest w pełni pisana i produkowana przez niego w zaciszu domowym.
Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a świetny kontakt z publicznością to cecha charakterystyczna jego wystąpień. Koncerty gra solo, używając głównie skrupulatnie wyprodukowanych wersji koncertowych jego utworów. Uwielbia urozmaicić swoje show przy pomocy drobnych instrumentów i przeszkadzajek takich jak ukulele, kazoo czy tamburyn.
Dawid za swoją życiową misję obrał sobie pomoc ludziom poprzez melodię i słowa. Jego kompozycje często poruszają trudne tematy związane z dorastaniem, miłością, depresją czy uzależnieniem, co sprawia że wiele osób utożsamia się z jego twórczością, odnajdując w niej siłę.
Ukeboy w social mediach: https://linktr.ee/ukeboy
Deluzja – to Patrycja Kuprjanowicz i Paweł Czaban. Założona w sierpniu 2023 roku, Deluzja szybko zyskała zainteresowanie na lokalnej, białostockiej scenie muzycznej, przyciągając pod scenę wielu młodych fanów. Ich muzyka, choć zakorzeniona w alternatywie, nie boi się eksperymentów i czerpania z różnorodnych gatunków, co tworzy unikalne i rozpoznawalne brzmienie zespołu. „Projekcje” to dopiero początek muzycznej podróży Deluzji. Duet planuje wydanie kolejnych utworów w ciągu roku, a także występy na większych scenach, dzieląc się swoją pasją i unikalnym brzmieniem z jeszcze szerszą publicznością.
Deluzja w social mediach: https://linktr.ee/deluzja