Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

The Mysterines

Klub Niebo [Warszawa]


Informacje
Data koncertu: 2 listopada 2024
Godzina: 18:00
Miejsce: Klub Niebo
Adres: Nowy Świat 21 Warszawa
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/1725317411284272
Opis wydarzenia
The Mysterines po raz pierwszy w Polsce! Kwartet z Liverpoolu nie gra długo, a już narobił szumu w alternatywnym światku i nic w tym dziwnego – ich alt-rock jest porywisty, brudny i do bólu melodyjny, a frontująca kapeli Lia Metcalfe dysponuje maksymalną dozą charyzmy.
The Mysterines will come to Poland for the very first time! Let’s welcome those charismatic alternative rockers from Liverpool on November 2nd in Warsaw.
THE MYSTERINES (Wielka Brytania) alt-rock, garage rock:
Przy okazji debiutanckiego albumu wystąpili m.in. w programie Joolsa Hollanda, właściwie znikąd narobili szumu w przepastnym światku brytyjskiej (i nie tylko brytyjskiej) alternatywy, a BBC 6 pokochało ich właściwie z miejsca – oto The Mysterines. Kwartet z Liverpoolu eksploruje te zakamarki rocka alternatywnego z lat 90., gdzie przebojowość i melodia to istotne aspekty, ale brud, surowizna oraz gorycz wcale nie są mniej priorytetowe. Grupa przeskakuje z szorstkiego brzmienia bliskiego grunge’owi w typie Hole do jazgotliwości garażowego rocka, by następnie zaproponować nostalgiczną melodię. Brzmi dobrze? To jeszcze dodajcie do tego występujące od czasu do czasu kwaskowate patenty zgrabnie nawiązujące do bogatego dziedzictwa gitarowej psychodelii sprzed paru dekad. Rzecz z gatunku tych obowiązkowych do doświadczenia na żywo.
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions