Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

WIZJE TOUR: VELOW/TainT

Niebo Cafe [Wrocław]

Informacje
Data koncertu: 17 czerwca 2023
Godzina: 21:00
Miejsce: Niebo Cafe
Adres: Ruska 51B Wrocław
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/584239227086357/
Opis wydarzenia
Wizje Tour to trasa promująca debiutancki album zespołu Velow – Wizje.
_______________________________________
Velow to powstały w roku 2021 zespół, muzycznie będący w klimatach rocka alternatywnego. Po pierwszym, bardzo intensywnym roku działalności, czas na pierwsze wyjście z mroku z naszym debiutanckim albumem, z którym wyruszamy w trasę w całym kraju. Nasza muzyka to pewna opowieść. To enigmatyczne teksty, które w połączeniu z energiczną muzyką tworzą mieszankę wybuchową. W przeciągu pierwszego roku mieliśmy kilka ważnych dla nas sukcesów.
-I miejsce na Przeglądzie Kapel Studenckich w Szczecinie, co pozwoliło nam wystąpić na Juwenaliach w Szczecinie przed Lady Pank, Enej, Mery Spolsky.
-II miejsce na Przeglądzie Kapel Studenckich w Katowicach
Eryk Pacyna – wokal
Tomasz Guz – gitara
Sebastian Lisiecki – gitara
Wiktor Kowalczyk – bas
Krystian Tomasiak – perkusja
____________________________________
TainT (Pszczyna) – Zespół czterech, pochodzących z Pszczyny, muzyków pełnych energii i determinacji by grać i prezentować się szerszej publiczności. Istnieją od 2014 roku, jednak obecny skład uformował się z początkiem 2020 roku. Wykonują muzykę z pogranicza Alternative Groove Metal oraz Nu-Metal. Zespół nagrał swoją pierwszą płytę EP pt. ”Under Control” w 2020 roku, najnowszy materiał – również EPka pt. „Looking for Myself” – ukazał się w maju 2022.
Premiera nowej muzyki zbiegła się z bardzo ważnymi wydarzeniami w życiu TainT. W tym czasie zostali wyróżnieni podczas Jeleniogórskiej Ligi Rocka (w jury obradowali m.in. Tomasz Organek i Tomasz Kasprzyk – dziennikarz muzyczny znany z anteny Antyradia), przeżyli pierwszy zagraniczny koncert podczas festiwalu Bautzener Frühling w Niemczech, a także mieli okazję wystąpić na deskach warszawskiej Progresji na finale Antyfestu Antyradia.
Skład:
Kacper Kamiński (wokal)
Krystian Mucha (bass)
Mateusz Pydyn (gitara)
Grzegorz Ryskalok (perkusja)