Top Orbit — podsumowanie ogólne

Wszystkie utwory ze wszystkich notowań · punktacja 30–1

1,553utworów
655wykonawców
654notowań

Rekordy Top Orbit

Najmocniejsze wyniki w historii

Najwięcej tygodni na liście

Najwięcej pierwszych miejsc

Najwięcej utworów wykonawcy

Clödie2,765 punktów14 utworów
Cochise2,779 punktów13 utworów
The Moon3,048 punktów11 utworów
Vataha2,964 punktów11 utworów
Curcuma1,351 punktów11 utworów
PozycjaTytułWykonawcaPunktyRazy na liścieNajwyższa pozycjaRazy na najwyższej
1Wiesz już wszystkoWaterside137050126
2FragmentyANN13125018
3Bądź sobąOne Future12975016
4ŚladHORTA125550114
5Tak już jestOne Future12165016
6KrzesłaVataha12135012
7Szary człowiekThe Freedom Birds11924419
8TyKuba Leciej118245111
9Do końcaANN116050110
10Wiadomość w butelceBacteryazz & Jola Tubielewicz11485015
11Prawo łaskiEreles11284414
12Kłamstwo lub milczenieLoa Karma11244319
13O sobieMarta Zalewska10905011
14Mogło być nicKwiat Jabłoni9484435
15Zerwanie kontaktu bojowego z życiemANN9303717
16SiłaaGain9244013
17RewolucjaAVE9243814
18StrychZachwyt8673717
19Oto padł strzałFizyka Płynów8563315
20Pośrodku niczegoWaterside8464342
21Dziewczyna z SeatlleBazgrołki8154613
22Złe przeczuciaDildo Baggins8103816
23Ktoś czekaWysadzina8053116
24Bez wątpliwościKuba Leciej7934041
25Dziewczyna punkDruides7803717
26ZłośćNiedziela Robocza77427111
27TramwajowySpirit of 847612719
28PłyńAleksander Szalonek7443413
29TłoIvy72126111
30ŚladyThe Moon7182717
31EugenikaAVE6882911
32Go!Clödie6862716
33Prośba IIAnna Mysłajek6752931
34The Weeping SongCochise6742714
35AbandonedWaterside6692814
36Tranzystorowy duchTriquetra6692711
37Wszystko to co czujeszAVE6622725
38NieboskłonThe Small Town Kids feat. Wiktoria Zwolińska6542815
39Introit (Pieśń na wejście)Leniwiec65423111
40The LeaderOxford Drama64027110
41Strach oczuStrach Uszu6382921
42UpadłyMegaraż6322412
43Farewell To UsLooney Bin6282412
44PhobiaVervrax feat. Titus6262412
45Krabshama6253233
46JoyrideWarstadt6102822
47ŻycieNiedziela Robocza6012721
48DanceCochise60121111
49SkinheadWilla Kosmos5992611
50Miejscowe znieczulenieLinia 165982624
51Eli Eli Lamma Sabahtani2Tm2,35912212
52W parasolu jest już taka maniaTrupia Czaszka5902212
537/8Ivy5892513
54Twoje szaleństwoDziwna Wiosna5882711
55Duszu swoju2Tm2,35872422
56TransHORTA5862417
57W drodzeSławek Krzanowski5792325
58ObojętnośćThe Moon57921111
59Alarm jest BogiemFaraway5692318
60PulsVincent5652612
61DecemberOla Królik & Epiphany5642114
62Gdy spojrzysz w nieboM2Schron5612512
63To jaThe Moon5592016
64Anything More Than ThisInside Again55819114
65WładzaTriquetra5552011
66Jeszcze będzie pięknieKozyrska x Sieczak5432114
67Carpe DiemGrAm5322211
68OstrożnaANN5272224
69NicThe Moon52719112
70Wróć TyMegaraŻ5252112
71Uśmiecham sięLev TT5222211
72SamotnośćDumb Moon5182722
73ŻartyVincent5162015
74Miejskie skaNon Serviam5112014
75In Deepest Place of MindStrach Uszu5111818
76JestemHeima5072215
77PomnikLuxfer5042033
78To nie nasza wojnaSteelFire4992111
79Druga stronaMaud4972421
80Teatr cieniWith4972311
81WięcejMarta Zalewska4972213
82Monkey-SpiritWhite Highway4882432
83Początek końcaPlan4862111
84Świat z tekturyHeima4823241
85Ludzie tacy sąANN4801813
86Byle na wschody słońca chciało się wstawaćKamuflaże4782112
87WolnośćBalonnowy4772521
88Jeśli ufaszWschód4771811
89Po co tyle słów8 Lat w Tybecie4752111
90A Different State of RealityProAge4741917
91Wujkowie i ciocie5 Litrów Czerwieni4741812
92Spalona ziemiaOgień47216112
93SerceJędrzej Wise & WaluśKraksaKryzys4682311
94Nie poskładam sięBad Grace4672015
95Drugi / DymThe Cassino4631813
96PrawdaKlubokawiarnia Kosmos4621813
97NieznanyMeteroids4601814
98Lekarz z SopotuTekla Goldman4552211
99Mieszane uczuciaBluszcz4512625
100OgieńMulk4482141
101Denerwuje nas to samoBahr4441911
102Te smaki i zapachyKról4422251
103Dotyk wystarczyMelancholy Hill4402121
104Na imię jej NadziejaMarszand Zmarł4402022
105PsychozaNo More Jokes4381615
106InnyCDN4342024
107SymbolicznieBukowicz4322214
108Pod prądAnamor4321814
109Brakuje mi miłościZazuzi4311811
110BłękitMartini Police4262016
111ZmianyAM. OK4232492
112CyberelfyNANGA4221813
113Nie patrzLinia 164221812
114Kolory i klimatBluszcz4202255
115Ukąsił mnie wąż i chyba umrę, ale to dobrze…Vizibus Amfibia Riverride4201823
116Sam na samOgień4191517
117OfertaSacramentoPinto4181915
118PlanJacek Horta4171714
119U and Ur HandPneuma i Przyjaciele4161721
120Reszta pokoleniaReszta Pokolenia4151845
121AłłtobusMateusz Gędek & mop4132121
122The BoonExperience4121623
123Z Tobą / Do domuKról4111912
124CzołgZazuzi4092041
125ChoirBroken Betty4091731
126Przepis na brońDruides4071951
127LuketmiBalonnowy4061911
128CiałoPan Przecinek & Zespół Depresyjny4051611
129Pozwolisz? Niech opadnie kurzPróżny Typ4021951
130Miasto śpiAtrament4001721
131Nie chcę prawdyMjut3982021
132StaruszekT.Ok.I3922284
133Moja identyfikacjaAmperA3921412
134BuldożerCuba de Zoo & Litza & Laboratorium Pieśni3891922
135NosDziwna Wiosna3891942
136ĆmaPan Przecinek & Zespół Depresyjny3891941
137Feniks13 Drzew3891623
138Cholerna graWrony3871811
139Do połowySławek Krzanowski3871712
140Pan ZupkaFrancis Tuan3871721
141UciekamJacek Horta3851514
1421/2Artykuły Rolne3851414
143Inne rejonyMyCoda3841811
144W cieniu światłaHalf Light3831622
145WyspaANN3831511
146Taniec duszDumb Moon3812141
147UtopiaLoa Karma3791412
148Przypowieść o rybach marnotrawnychZacier3791423
149Koledzy prosiliNiedziela Robocza3781632
150Rescue MeMad In Poland3771822
151LódSpirit of 843751413
152AlertNANGA3731742
153SerceOrganizm3731741
154SuperstarFormat C:3721521
155MLBCochise3721424
156Modern BondageEmpire3671421
157SotaKurkus3641613
158Willa KosmosWilla Kosmos3631911
159Zostań tuJacek Horta3621613
160BestiaJacek Horta3611961
161NiemocKathia3602111
162Zegar tykaBert Gra3601812
163Stare baby w autobusachCocoDraże & Rudi Schubert3581422
164Czarna wdowaJola Tubielewicz3571621
165Gdzie posiałem dżezChorzy3571641
166IluzjaVataha3561413
167SzumŻurawie3541513
168Płonę, płonęDziwna Wiosna3531516
169MotyleZielone Ludki3531521
SzarośćPunkt Ewakuacji3531521
170Noc kometyCuba de Zoo3531421
171Nowy stylLivetsord3521961
172Historia z ogniaCuba de Zoo i Maleo3521523
173SzkłoEcha3521413
174Im jesteś wyżej, tym Ciebie mniejNoże + Ofelia3521412
175Modlitwa za rzeczyBuldog3511431
176BuntFanga3501832
177PstrykNon Serviam3461841
178Piękny światVataha3451631
179You Know What Is RightMelancholia3431732
180OtuleniWaterside3421861
181PlakatyEcha3411412
182ProśbaBuenos Agres3411312
183JestemMarta Zalewska3401531
184Nic się nie stałoWrony3401412
185Gdzie jest twój dom?AmperA3401431
186Mechaniczny światZielone Ludki3401443
18710 lat późniejBruklin3391621
188SpokójDrugs & Drive3371622
189OgieńDziwna Wiosna3371532
190Nie chceZimno3341612
191GoaEnvia3341321
192StańZieliński3331831
193MarzeniaOverthink3321633
194MiłośćAVE3321533
195ĆmaMilczenie Owiec3311422
196Nie zamykajmy dachuThe Fallen Rag3311212
197Ty wieszTypowa Kowalska3282152
198SzczerośćKRiSU3281821
199RebornFlapjack feat. Olass3281464
200SuperstarWizja Lokalna3271412
TabuVincent3271412
201Gniewu garśćZespół Myśli Niespokojnych3251861
202KonewkaNiedziela Robocza3251334
203Na zesłaniu8 lat w Tybecie3251212
204Po tamtej stronie rzeki2Tm2,33241861
205Euforianoco3231831
206GwiazdaBaza Ludzi Żywych3231511
207Spalona ziemiaThe Cassino3231522
208ZapomnijmyClödie3231213
209Nie ma nadzieiDo Góry Nogami3211512
210Nie pozwalamThar Ai3211422
2117:09Bażant3201721
212Na ten czasUkryta Strona Miasta3201554
213JesieńMiasto Gniewu3201551
214W naturze nic nie ginieJagoda Kret3191731
215GarnituryMateusz Gędek3191612
216Nie mogę zasnąćMelancholy Hill3191632
217Padam padamEdit Piach3191531
218DrugstoreJędrzej Wise3181842
219Pad ThaiDildo Baggins3181422
220NieposkładanyPolska B3171631
221GrzechotnikTekla Goldman3171323
222Patrz jaki widokZachwyt3151941
223TolerancjaKRiSU feat. Alergen & Chris Vane3101532
224Paparazzi5 Litrów Czerwieni & Ann Wee3101211
225MyśliaGain3091521
226Moja nowa sympatiaNiedziela Robocza3091312
227KorporacjaDeKret3081213
228SenAnielka3071431
229DzikDiversity3061441
230Pusty listAnamor3061451
231Femme FataleBruklin3051531
232Zapłacz miTriquetra3051211
233Kto Ty jesteś?Ziembul3031117
234AdelajdaSacramentopinto3021332
235Nie ma czasuZiembul3011523
236BezsennośćFopa3011411
237Coraz mniej światłaArt. Komitywa3001671
238Pokaż mi kim jesteśMajestic3001531
239Za późno na żalMallgon2981431
240BardziejDead Frank2961421
241OdchodzącLeśne Ludki2931421
242TaksówkarzSuperhuman Like Brando2921431
243Szybciej, głośniejMuzyczni Czarodzieje2901113
244KorporacjaSupport2901111
245Jak kret w piachEdit Piach2891642
246Pierwszy krokFuzz2891431
247Nie zostawiaj mnie na późniejMelancholy Hill2881731
248Jeżeli jestBuldog2871112
249WojnaZiembul2861422
250KoniecBalonnowy2861431
251Wiersz pierwszyPink King2861312
252Taki czasClödie2851112
253Buddanoco2841452
254Jak Tommy Lee JonesZiembul2841212
255Nie pytaj o jutroKarol Ossoliński2841223
256Devil In DisguiseClödie2831313
257CichoAgata Radziszewska2831331
258Nowa era turbo kobietCurcuma2831211
259Ślad na szyiIndoor2821332
260AferaEreles2821111
261DysthymiaMiasto Gniewu2811211
WniebowzięcieMałpoludy2811211
262ZacznijMajestic2801751
26327Demi Looz2801541
264Jeszcze zapłoną parkietyChorzy2801211
265OdsłońBezsensu2801221
266Tamte wakacjeFetysz2791512
267SnapchatOverthink2791221
268AdrenalinaJola Tubielewicz2781453
269Heartless MachineCarnival of Bullets2781111
Wybacz, że mnie nie maAgata Grześkiewicz2781111
270Free RunOn The Wings2781014
271Chodźmy do mniePola Chobot & Adam Baran2771432
272TriumfReflektor2761341
273Czasu nie maPolska B2751322
274KontrastBeware2741662
275CzasTemat Rzeka2741312
276Tekturowy samolotOmniModo2711121
277Well of SorrowPathology2711131
278The West Coast Is CallingBobby From Peru2701331
279GniewClödie2681351
280SłowaRuno2671741
281KłyJemelo2671132
282SamoniszczenieMycoda2671014
283JesieńThe Cassino2651232
284Piosenka dla zapowietrzonegoLeniwiec2651131
285PętlaSpirit of 842651011
286Ocean myśliJacek Horta2641331
287Kota głupotaDeKret2631331
288Dwa słowaProAge2631233
289DemonySacramentopinto2621581
290Tylko biecTrackstone2621111
291PlanetySpring Rolls2611351
292Ulice 93Non Serviam2601112
293AnonimUL/KR2601151
294CzerwieńPowaby2591641
295Sound Of LoveThe Walkers2591351
Z kim pożegnasz się?Hurrockaine2591351
296StonogaBaddie feat. Dollz2571372
297ObecnośćB62561122
298PowtórkaPoczta Polska2551431
299KochankaSayes2551253
300MlekoTekla Goldman2551132
301GaleonThe Freuders2541361
302Mów do mnieVataha2531351
303WalczykDawid Tyszkowski2531112
304DomKryształ2521471
305OnaCurcuma2521482
306Podaj mi rękęThe Moon252912
307NostalgicznieMeteroids2511661
308Nie w tym mieścieThe Cassino2501351
309KilowatyCuba de Zoo2501232
310Gra pozorówKozyrska x Sieczak2481341
311Modlitwa wedrowcówMyśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane2481012
312QuicksandFlapjack2481011
313SuperflowEjtobangla248914
314A co u Ciebie?Mnoda2471361
315Samiec omegaFrancis Tuan2471232
316Spróbuję / StrażnikKról2471231
Zróbmy to już terazAKX2471231
317Cztery żywiołySkytruck2431131
318WłóczęgaPan Przecinek & Zespół Depresyjny2421351
319Trujące kwiatyBiały Falochron2421241
320Ever Fallen In Love5 Litrów Czerwieni & Ann Wee2421042
321No-Face PortraitKore242913
322Dla ciebieThe Corners242912
323Mars OneSpring Rolls2391382
324SwobodnieAgnes B.2381241
325Ocal mnieThe Moon & The Sun23714103
326Stop MeHurrockaine2371372
327Światło.CieńBlackKay2371241
328LatawiecSensitive to Sound2371133
329TysiąceB62361231
330SzmaciarzMoRFo2351371
331Mięśnie duszyECHA2351222
332FaleBaza Ludzi Żywych2351221
333Obudź sięWhite Pin2331481
334Głodne duszeKról2331231
335Hej to ja!Ampera2331241
336KosmonautaLeski2331031
337Iskry w oczachŁagodna Pianka2321131
338FemFataleDice2321141
339Facebookowa mamaAVE2311111
340ONS.WAVS2311121
341Mimo stratVelow2291131
342TańczDuch Delta2291152
343Under The Empty SkyAcute Mind2291162
344Cztery przystankiHanka Łubieńska & Przyborowski2281431
345Radio Ta-TaCurcuma2281031
346Lasy prywatneBluszcz2271053
347Wirtualni ludzieSteelFire227911
348IsolationInside Again227813
349HejtZielone Ludki2261251
350Dajcie spokójdeTale226911
351Pol-SkaMałpoludy2251381
352Historia sąsiadkinoco2251131
353Zabiłaś mnieDuch Delta2251031
354NietykalnaVelow2251052
355Lubię gdy kłamieszBlack Radio225912
356Mój jest ten kawałek podłogiClödie2241041
357SkrzydłaMaud224921
358Życie na wynosproAge224814
359MostyAll The Same2231142
360BursztynThe Wall2221371
361WodaThe Moon & The Sun2221391
362NiczyjBuldog222931
363Dla nikogoFreak2211012
364Six Feet UnderOxford Drama2201771
365Envy Is My SinAgata Karczewska2201371
366ĆmaOne Future2201221
367RzekaMgły2201021
368AlarmCentrum220911
369Nie wiemZgon220931
370LewStach Bukowski2191271
371W parkuZacier2191041
372PrzemijanieAleksandra Tomczyszyn2171111
373PułapkiZespół Myśli Niespokojnych216921
374Zanim umarłemWysadzina2151151
375AmnezjaCDN2141271
376Londyn, Paryż, BerlinZiembul2141022
377DeadlineSzumni214942
378Nie ogarniamBovska2131141
379Chleb, igrzyskaKwiaty2131151
380Całą ciszę/Pokój nocnyKról2121161
381HallelujahTAMP2121183
382XITerra Ubi Leones212921
383PrzebiegłaVierna21113102
384Mówiłam CiJola Tubielewicz2111132
385LustroWizja Lokalna2111171
386Król popkultury8 lat w Tybecie2111041
387O jaki dziwny, dziwnyArcy Młyn2101031
388Od plecówWu-Hae210931
389KoloryThe Poks2091042
390Coraz bliżej ogniaDrowsy Fawn2081263
391Mój domMeteroids2081031
392OdpowiedziKolory2081051
393Idzie zimaKwiat Jabłoni & Bum Bum Orkestar208912
394SaviorLion Shepherd208922
395Tyle słówWczasy2071151
396DziałamZiembul207913
397Może jest takMallgon207911
398Nie zapomnijMjut2061171
399Sell Your SoulThe Heavy Clouds206921
400OceanyCochise206942
401NiemamiłościLa Venders2051462
402LanserBalonnowy2051151
403No No NoDziwna Wiosna2041231
404Krew 2peru2041151
405SkokTrackstone2041031
406Śpiewa krewLev TT204921
407Nic nie trwa wietrznieMadame Affair2031151
408Nie uda sięMagda Kluz2031072
409Under My StreetsCochise203972
410PanoptykeonWieczornik & Arek Kłusowski20214111
411Runnin' AwayThe Broken Bridges2021281
412OddamCoria2021051
Złe wychowanieNoże2021051
413Dlaczego o sobie nie śnimyJakub Wysmułek2011681
414Why Should I Run When The Wind Is GoneAnywhere Us2011291
415Praska wiosnahai2011141
416Spotkanie z diabłemSetin201921
417Co jakiś czasLinia 16201931
418MorBudzy i Trupia Czaszka201821
419PrzeżyjZiembul200931
420Biała nocWizja Lokalna199943
4215 krokówJagoda Kret1981181
422ChłopakiDawid Tyszkowski198911
423IkigaiKamuflaże1971251
424Osiem to za mało8 Lat w Tybecie1971171
425Lights OutLion Shepherd1961041
426Chlebani to projekt196942
427Crime Against FashionStraight Jack Cat196811
428Why Are YouManchiz1951171
429Ale terazGram1951051
Patrzę jak TyBert Gra1951051
430PoziomkiKolory1951061
431SwiadomośćManchiz195812
432Kwadrans niedomówieńKasia Abramczyk195852
433Kamienie wołać będą3siostry195712
434In The City Of Lost SoulsTraffic Junky1941061
KosmosDead Frank1941061
435Coraz mniejBuenos Agres194712
436Masz racjęMichał Madajczyk1931251
437Laserowy kotWata1931181
438Pod czerwonym niebemPrzebiśniegi1931041
439Lawendowe poleUnicat1931052
440CośDobraho193833
441TropikanaNastroje1921261
442Dystrykt chaosuDeluzja1921271
443To co minęłoZiembul1921131
444Kolorowy ptakLeepy1921031
Systemowe nieboWhite Pin1921031
445OpiekunVayland192911
446GrimondDesertrain192832
447Chcę umrzeć głupiZieliński1911591
448PlanetyBlack Radio1911041
449Kto?Tequila Twist190841
450Czuj duchMałpoludy189931
451Mega City1965189821
Radiowa piosenkaAbsurd189821
452KrzykDead Efforts189841
453Devil's FootstepsOrange Zebra188724
454Gonię cieńBazgrołki feat. Clayknot1871381
455Gdzieś najdalej stądKOLORY187952
456Cisza nocnaMgły1861241
457ChwilaWczasy18612101
458Chłopcy z Placu BroniLeniwiec186911
459Ostatni pociągZmieszani186941
460Part of MeCochise186863
461Tory!Dolls Insane186712
462NurtBaza Ludzi Żywych1851491
463PortugaliaKwiaty1851191
464Finnegans WakePan Przecinek & Zespół Depresyjny18511103
465Zabij mnieDruides185961
466Erase This DayInside Again185711
467Życzę WamTypowa Kowalska1841251
468Z nami czy bez nasKryształ1841071
469Świat bez granicSebastian Atrament184711
470DegradacjaMilczenie Owiec1831181
471Świat nie oszczędzi nasT.Ok.I1821041
472Sunday MorningZakręty182821
473AłfawitPabieda182731
474iPhone 6sMlecze1811381
475KaruzelaSzumni181931
476MikoBjorn feat.The Villain181853
477HerezBudzy i Trupia Czaszka181731
478Planynoco17918151
479ZostańVataha1781281
480Daj mi senVataha177931
481KoszulkaDawid Tyszkowski176851
482PrzestrzeńImeo17511101
483List motywacyjnyWielki Las175972
484MartiniStrefa Intymna17413111
485Z całych siłCoria174942
486PochodniaMarta Zalewska174831
487Miasto dzieci5 Litrów Czerwieni174742
488KosmosFink Tree1731081
489KinoSzysz173961
49099 latThe Polish173971
BondUnder The Shower173971
491Poleje się krewAleksander Szalonek173821
492ŚpijBlack Radio173831
493Jestem złaVierna173731
494PiwkoBao172941
495RajDawid Tyszkowski1711181
496FunkyaGain171951
497Ukićkałem sięCocoDraże171711
498The Rain of LiesShaleyesH171721
499DusznoDrowsy Fawn1701361
500Bukiet burzFreak17010102
501Against The WorldClödie170951
502Słońcesedguy170962
503Miejskie infekcjeKurczat170983
504Służby porządkoweCurcuma170832
505Uwierz w siebieClödie169951
506WyblaknieszKobieta z Wydm169993
507KameleonyValdo169731
508Generacja fejmDROP.16811132
509Stalowe drzewaWizja Lokalna1681061
510NocSKOS168832
511UlotneVincent168831
512Mija czasWONS.tąd168741
513Demo domuSenny1671262
514By żyćSzumni1671091
515ChłopcyDziwna Wiosna167842
516Czekam na wiadomośćSacramentopinto1661081
517Tabula rasaZgon166941
518CywilizacjaManchiz166872
519RebelFopa165851
520Koniec magiiKryształ1631261
521LustroaGain163971
522Brak tchuViadomo163821
523Mój światDomniemani162992
ZimaThe Cassino162992
524Przychodził do niejRadio Joanna16115122
525Na mnie niktMallgon16114111
526RzekaOrganizm16113131
527KierunekPrzebiśniegi16111101
528IntroDo Góry Nogami161972
529Nie czekajObrasqi161621
530RozpustaBacteryazz160721
531WybawcaFreak159861
532PreserveOxford Drama159872
533SpodnieBlack Veins159622
534Czarna kawaDeluzja1581381
535Ten stan mnie nudziRadioaktywny Świat158851
536Brokat i cieńJagoda Kret158621
537WolnyNadmiar157832
538Private DancerKolory156941
539CieńAnywhere Us156891
540DeszczSupport156631
541OnomatoCała Góra Barwinków1551071
542MiłośćRoki i Przyjaciele155931
543Me, MyselfMade of Hate155633
544KonstelacjeZespół Myśli Niespokojnych154841
545Na samym dnieHevelios154612
546Stand UpFlapjack154621
547Kolizje światówMyCoda15310112
548CiszaBlack Clover153851
549Tanie piekarnie na obrzeżach centrów stolicBartek Mieżyński1521093
550Jakub J.Tom Pigment152951
551BlaskVataha152841
552Jesteśmy po toNa Górze & Czesław Mozil15111141
553Gdy zamykam oczyOctavia1511091
554Lot na MarsaSkytruck151991
555IntrowertykKlubokawiarnia Kosmos151861
556Wielki gniewHotel Torino151882
557Jak ja chciałbym być poetąHoszpital151762
558Pogadaj z psemWizja Lokalna1501091
559SparkSliver150621
560MDMAFreeTrip150634
561MartwyNavvrocki149951
562DrogowskazyMichał Madajczyk149871
Zielone maszDildo Baggins149871
563Podejdź do mnieBeniamin149722
564KluczT.Ok.I148981
565SenSacramentopinto148861
566Coco szaletHook148881
567RoślinożercaDildo Baggins148721
568MagdalenaWschód148631
569Amelia GDuch148641
570RajzaTojad1471152
571WolnoFORMY Planet1479111
572Zep!Hanza147861
573Make Some Noise1965147621
574162/1635 Litrów Czerwieni147641
575EchologicznieBrda146872
576CzasEnvia146621
577Yet A Mount ZionEtna Kontrabande145841
578A mama wie lepiejOmniModo145881
579DomDeKret1458111
580WirtualnieWrony144861
581OceanySayes144871
582HukMulk144761
583Gdzie będzieszReszta Pokolenia143861
Ostatnia noc lataDziwna Wiosna143861
584Ostatnia cząstkaAdministratorr143891
585Nie stało się nicJędrzej Wise143741
586Matka PolskaZiembul143623
587MaskaRebel Day143622
588DzieciUL/KR143641
589Hand of GodNight Mistress143675
590WolnośćHolyguns142891
591WielorybyIkarus Feel1428101
592SercePart Of The Kitchen142741
593What It IsAgata Karczewska141851
594WieczornikWieczornik141721
595DorszImago141741
596NocMartini Police141781
597A kiedy wszystko milknieZieliński feat. Barto Katt140991
598Empire SodomyVeal140511
599s1blindead139641
600Bal wspaniały…Janko Gra138871
601Ziemia niczyjaCurcuma138893
602Święto wiosnyKryształ138731
603PartyzantSzumni138763
604Ale ja…Yanish1379122
605Nasza pornografiaPozory137891
606Przystanek WiecznośćMotor in Corn137522
607Tamte dniKrzewy1369123
608LoteriaHurrockaine136881
609NibylandDollz1368101
Pół na półMark Mantra1368101
610O co bieda?M2Schron136741
Wody jest niewieleŻurawie136741
611All These DaysInhalem136512
612BezglutenowyDildo Baggins135982
613SamozapłonOlga Garstka135662
614Bóle wzrostoweOxiphonic134821
615Świat doskonałySad Smiles134751
616Daj miSKOS1331061
617Późno chodzimy spaćMonsieur Premiere1339122
618Walc minionych latPan Przecinek & Zespół Depresyjny1338113
619Zapytaj mnie czy Cię kochamMilczenie Owiec133761
620SpójrzLavina & Maria Tyszkiewicz133771
621CarrionFragile133521
622DetaleMjut1329101
623Black SummerCochise131642
624Give Me A RideDiapositive130761
625CelAntisabaka130641
626Oślepił mnie deszczSold My Soul1298101
627Nie wieszJola Tubielewicz129772
628I Wanna Be YoursFink Tree129771
629Destroy The AngelsCochise129511
630SłonkoPchełki1288102
631Girl With The CrownOil Stains128772
632Rutger HauerWarstadt128532
633Moje sercePawziu1271071
6347 minut 7 latWrona1271091
635Mutual FriendsFix The Man127881
636SenThe Moon127751
637Kolej rzeczyThe Moon127651
638Zupełnie innyNavvrocki126941
639Pomóż miMOLE1269153
640Piosenka o miłościSpirit of 84126881
641EtykietkiAVE126791
6421992KAVOO126641
643TruciznaCuba de Zoo125521
644Twoja pamięćPawziu1241071
645SyrenyBaza Ludzi Żywych124871
646RudobrodyBjorn124661
647Never Come HereInside Again124531
648A Ty Kim jesteś?Agata Dąbrowska123521
649Kickin'The Cookies122891
650Puść goMjut122751
651CzekaniemyFORMY Planet122761
652Koniec wakacjiKwiaty122653
653Z czerwieniPivo122671
654Ona wieTwistersi122531
655Zimna stalWarsztat Elektryczny121861
656To nie myMortas1217101
657SpadamAgnieszka Skrycka121671
658CzarnobógOthalan121511
659SzybyStella Star120881
660ButelkaKolory1208101
661AutomatyHalf Light1198121
662Ostatni aniołAVE119781
663Jak ćmyDollz1197101
664Dziś do ciebie przyjść nie mogęLustro119671
Każdego dniaHolyguns119671
665MomentsCF98119541
666DobranocHoszpital + Ramona Rey11810132
667WielorybyDawid Tyszkowski118881
668Oni już tu sąKosmodrom1188121
669If Heaven ExistsThe Bullseyes118741
670Wszystko jednoKathia118761
671SzczurMarionetki118791
672Garnitury i krawatydeTale118691
673Minie jesieńMlecze117771
674Gotyk (Twoich ust)Bażant1177101
675CiepłoHoszpital117661
676DobranocThe Friends117531
677Wish You WellStargazer117551
678Pleasure of KillingChaos Engine Research117561
679LabiryntPowerhorse116661
680NiespełnieniaIvy116682
681WstańArymathea feat. Maleo116561
682Władcy wiatruWah Na Tah116573
683PłomieńLustra11513111
684GospelDziwna Wiosna11512131
685ChmuryTekla Goldman11511121
686Chamski beatEcha1159141
687Nic nie rozumiemLev TT115531
688ReverseRebel Day115411
689SzaleniecJ. Kossak11412151
690Nie mam się już czego baćPola Maj11412161
691SupernowaBuenos Agres114891
692WięzieńMiasto Gniewu1148141
693Światła miastaDziwna Wiosna114771
694RewolucjeViadomo114791
695GolemBudzy i Trupia Czaszka114561
696Kim jestemLoa Karma114412
697ArktykaKwiaty11312171
698ObudźChłodno113781
699WilkMulk113661
700Break Up BreakdownAgyness B. Marry113551
SeasonsPedro Costa113551
701Nie takSzumni113571
702Nie mam czasuMgły1128142
703WirusCurcuma112671
704Wonderful DaysCarnival of Bullets112561
705PolitykaLeśne Ludki112423
706Po więcejMniej Więcej1118141
707LukierDollz1117101
708OdejśćTranstime1117122
709GłowaKobieta z Wydm1117121
710SamZimno111641
711Obudź sięaGain1107121
712Z głębi duszyHolyguns110661
713BestiaKAC110681
714MunkParadogs109651
715WinaBYTY109681
716ChłamDo Góry Nogami109532
717ĆmaLeepy1087122
718Widziałem pająka w Twojej kuchniKuba Kubiak1078102
719JestemKozyrska x Sieczak1077101
720FreudSuchy Chleb Dla Konia107421
721Kraina łezNo Brothers1068163
722ŚcianaPrzed Wschodem Słońca106671
723Ten czas8 Lat w Tybecie106422
724Za mną idźAnimagnetical106421
725Nic a nicHart10510121
726ZawszeMichał Madajczyk10510143
727Nie wiemAntidotum1058111
728Lubię takie gryLeski1056112
729Tak jak tyT-34105422
730OgieńAntidotum104661
731Empty FaceThe Punitive104541
732WyjedźDrowsy Fawn10310151
733Za wiosnę!Dobry Wieczór1037131
734OdraBluszcz103671
735Czy masz dla mnie czas?Echa103691
736Noc spadających gwiazdChłopiec z Zabawkami103541
RzekaMagda Kluz103541
737Sam na sam z muzykąMichał Lewna103571
738Nazywam się niktYO (Yanish Opal)102861
739Szklani ludzie feat. MithariGra Sów1028111
740Smutne oczyTuga1027121
741Syreni śpiewBlack Perfume102681
742Polne kwiatyRoseMerry102691
743MaszynaSiS101671
744GenerałShima101433
745Technika pięciu punków rozsadzających serceKosmodrom1006101
746Minut stoCroissound100571
747The Boy Who Lived BeforeCochise100582
748Jesteś tu terazZgon100421
View From AfarBroken Songs100421
749You Crossed The LineOrange Zebra100442
750Tune InThe Broken Bridges99791
751NiemożliweKwiat Jabłoni997141
752Niech instrumenty grająLa Venders99692
753TuHoszpital99691
W kameralnejDrugs & Drive99691
754SzpiegBacteryazz996101
755I See Your ReactionThe Corners99541
756The Beautiful ThingsThe October Leaves987121
757Święta geometriaThe Moon & The Sun98671
758Kwiaty na łąceKurkus98691
TutuczaczaTekla Goldman98691
759Zła krewThe Corners98531
760Drogi pożaroweNoco98582
761Każdy pragnie, każdy chceSpirit of 8498452
762TimeCF98977141
763What Went WrongLion Shepherd97661
764Kiedy cię widzęCzteropak97421
765Nie ma magiiOgień97431
The Choice AheadAshtray97431
766Better Than OthersEmpire97451
767HeliocentryzmNoże96551
768DeltaThe Cassino96571
769SynkuCuba de Zoo96421
770Rdzairys959121
771Niemy tonMyCoda958121
772Urban SolitudeDeraptors95671
773FailLion Shepherd956111
Nie pamiętajVataha956111
774Tylko jaĆma95571
775PółnocBaza Ludzi Żywych94681
776OdczucieMuzopatia946111
ProgramyLUPA946111
777ZbrodniaAmetria94451
778JapanManchiz936132
ObsesjaLupa936132
779OwceYorba93561
780AgroCała Góra Barwinków93451
781MollyFetysz927113
782Ze mnąMs.Obsession926111
783Twój głosThe Cassino92541
784PociskLeski92561
785Higiena/DietaNoże92581
786Let Me GoClödie92431
787LuzakSyndrom Kreta92451
788Plastikowy domThe Branchers91651
789Idą zmianyDomniemani916101
790Łagodną piankąŁagodna Pianka91451
791Części ruchomeGra Sów908162
792PrzestrzeńGravity OFF90571
793DomCuba de Zoo90451
794Kamienie i drzewaGra Sów897161
795HinduskiWata89561
Maneki-NekoZiembul89561
796BiesMulk89591
DokądVataha89591
797Dobry dzień na śmierćPigwar89482
7987/8 wiosnyHoszpital8810121
799WyraźniRoki i Michał Gieniusz88571
800RiderStrefa Zagrożenia Hałasem88472
801SzczęścieThe Polish876121
802Moje ciałoB6866111
803ResetNo More Jokes866131
804Night DrivingDead Snow Monster86441
Piąta pięćKlisze86441
805NarkotykImeo86462
806WiaraYorba856121
807Jesteś najlepszyWczasy856131
Moja stronaStrefa Zagrożenia Hałasem856131
808MiastoKonrad Górzyński85431
809TonęDeluzja846121
810Czas burzyNigdy Więcej846131
811SzeptBuenos Agres84322
812SłowaSławek Krzanowski83581
813W stronę słońcaSuperhuman Like Brando826151
814TamagotchiThe Cookies825112
815LuciollaMilczenie Owiec825111
Prawie science-fictionŁagodna Pianka825111
Przed jutremWizja Lokalna825111
816Ja małaAleksandra Kozubal82321
817SchodyMuzopatia81591
818Jestem Dildo BagginsDildo Baggins815111
819Nadzieja jest więzieniemPlan81471
820RóżUnder The Shower80671
821WinaCreate806101
822Ty to jaLev TT80581
823Oh BoyCF9880591
824Stop złośćOrbita Wiru805121
825CytrusyEjtobangla80311
826HucpaWschód79591
NocPink King79591
827BłogostanJagoda Kret79461
ZombiWake Up Giant79461
828Doba hotelowaOrganizm79471
829FobiaAnimagnetical79342
830DymSiS786152
831HibiskusKiŻ785131
832MostyYanish78481
833HeweliuszHevelios78342
834LapakapaLeepy feat. Mati Szert77581
835Błękit czy piachB6775101
836Dotknąć niebaAgata Radziszewska77461
837WiosnaThe Cassino77471
838Nie wiedziałemOx77352
839PustostanyDildo Baggins768161
840Źródła podmiotowościObcy767141
841Rozbierz mnieGlass Kids765121
842NocnyLenda/Kozub76492
843JunglowyWah Na Tah76321
844BlindFormat C:76331
845SztormCamping Hill755141
846Desert CarnivaleTraffic Junky755152
847NiepokójCoria75321
848I Am The BombVervrax75331
849PankiLeśne Ludki75351
850PrzepiórkaKruczy Sen749161
851Koniec pytańPowaby & Clayknot748171
852KrajkaLeniwiec74681
853Sobą byćaGain745111
854In Your HomeThe Walkers745121
855Daj mi to czego nie da nicEtna Kontrabande74471
856MięsoArtykuły Rolne74482
857NeverlandHurrockaine74481
858OgieńCała Góra Barwinków74352
859Dźwięk tłuczonego szkłaCF9874362
860Tu i terazMark Mantra735131
861FallBloody Mess73461
862KryzysAleksander Szalonek734101
863ZapomnienieThe Moon73321
864ImpulsHołd73331
Jeszcze rokTriquetra73331
865BorderlinePsychollywood73351
866Pusty parking5 Litrów Czerwieni73361
867LieflowerHypnosaur727101
868BłogostanCiabatta725131
869BlinkenlightsLakescape72341
870I Am Second (Skandal)Ox72351
ŚwiatKarolina Cicha72351
871WeronikaMagda.lena Frączek72361
872SkałyVataha715121
873LipkaRedlin715131
874Na stoMarionetki715152
8754 ścianyClödie715151
Glass and StyrofoamThe Cassino715151
876ControlCochise71471
877Otwarte ranyzimno706131
878Love SongWhoiswho70471
879NocStach Bukowski70491
880Salto MortaleHalf Light70331
881Nie palęZimno697151
PłynęDuch Delta697151
882ZnamZachwyt69431
883Clouded EyesAcute Mind69351
884Mario wie swojeCocoDraże & Pan Dzidzia69361
YYYThe Fallen Rag69361
885Piosenka pisana po WietnamcuSpirit of 8469372
886LustroMOLE685151
887SupersamLeski685162
888SłonieRoseMerry684101
889Smutna piosenkaMgły684111
890JestemMuzyczni Czarodzieje68361
Pamietam powstanie - piosenka paramartyrologicznaEl Dópa68361
Passions Burning FlameChaos Engine Research68361
891KobietaClödie68382
892Era samotnościChłopiec z Zabawkami675151
893RyszardWczasy674111
894Run-a-Go-GoLaura Palmer67371
895Iluminacja3siostry67382
896Jak ptakiMagda Przychodzka67381
897Dwa księżyceEnchanted Hunters665151
898Myśli na półAM. OK66471
899Obdarowana przez BogaNo Brothers664111
900Haraqia2Tm2,366331
901Song Of HiobKore66361
902Pętlanatyourgirl657111
903Rock'n'Roll na śniadanieTAMP655151
904Miasto snówDROP.655161
905Kiedy wiosnaBluszcz65471
906KaktusBovska65481
ZaburzenieHoszpital65481
907Marzę co nocAKX654111
908The Big SadThe Bullseyes654121
909HydraMokrofon65361
910LamentCuba de Zoo65381
911OmenKrokodyl64571
912FochExpertyza645161
913Przy Tobie słońce traci blaskBeniamin644132
914BiegniemySissico64371
915MetafizykaMałpoludy639191
916Dom zbudowany na skaleWhite Pin635161
91717 GBMjut634111
Park ciemnego niebaMartini Police634111
918Another Human Breakin'Coria634121
919MałaDoosha Moya634132
920Marian TurskiNon Serviam625101
921Więc chodźPrzed Wschodem Słońca624101
922Pali jej się światPrzebiśniegi624111
923ChwilaStach Bukowski624132
92420 Hours in BedThe Bullseyes624131
Gdzieś tam są zachody słońcaAmpera624131
925WyboryFOMOTOK624141
926Kończymy sięBukowicz617162
927ZaklętaM2Schron61492
928Zawsze wszędzieBezsensu61491
929Glimmering StarDiesel Hangovers614141
930Lawju bejbeDollz60471
931PromiseMad In Poland604121
932Na przekórTerra Ubi Leones604141
933Promyk nadzieiMarionetki60392
934Franek KoziołDobraho59381
935Nie ronię łezLustro584121
936W czarno-białymFUZZ584142
937WyspaThe Night Springs584141
938CzerwiecBYTY584151
939SzeptRebel Day58222
940Zmęczonashama577161
941PlanetariumKolory574131
942AcidThe Poks574141
Zawyły syrenyReszta Pokolenia574141
943Twój językRunia57351
944Lost YourselfAnn Wee and We57371
945Chłopak z InstagramaAmpera573101
946Kiedy zamknę drzwiW Razie W567171
947Ul. MiłaIKSY56491
948Diler miłościAVE564111
949Jimi's DeadBVRS564141
OczyRóża564141
950Can't Wake UpDiesel Hangovers56341
951KowalOthalan56211
952Marna graDice56221
Zostawiam wszystkoClödie56221
953BajkaNon Serviam557161
954Będę tuAleksander Szalonek556121
955ChudyAmpera554131
956Ziemia się zmieniaCentrum554141
957Ostatni razKuba Leciej55351
958Warrior WomanRose Gordon55221
959Nigdy wiecejArymathea55231
RockeTmanMPDWA55231
960AtomyMniej Więcej544151
961Jak ptakNOHONO544162
962Sin'derellaDeep Alley54381
963Black'N'BadThe Walkers54211
964UpadamyPlagiat19954231
965Moja odwagaMalchus54242
966Ostatni zachódBiały Falochron & Hubert538191
967AntydepresantyIkarus Feel x Tymek536131
968Biały krzyżLustro534141
969Nie zasypiajCurcuma533111
970Dziewczyna z zapałkamiCuba de Zoo533121
971Lubię!Delirium53211
972Trabant szpanAmperA53231
973OknoSyndrom Kreta53241
974Mam dokąd iśćDe Łindows524171
975WinnaTranstime52381
976You Could Be HereThe Underground Man523101
977WondersThe Duffs523131
978Wielki bratThe Poks519191
979Zimne ognieThe Ferrules517161
980RutynaSad Smiles513101
981Mi-ło-ś-ćMajestic51211
982Bóg urojonyManta Birostris51241
983DziewczynyThe Friends51251
984ShelterThe Wall504141
985WspomnieniePatrycja Duda503121
986KoszmarMantra50221
987Leaves of SeptemberNight Mistress50251
988HarcerskiAdministratorr50262
989BiegaćWczasy497171
990IstniejęHalf Light494171
OddechFrankenstein Children494171
Wszystkie najgorsze słowaHeima494171
991Moje miastoLeniwiec493101
Pytanie mamThe Moon493101
992OgieńRock And Fire & Martyna Szczepaniak493111
993Dzikie psyAleksander Szalonek493121
Empty DollWe Hate Roses493121
SwayStarsabout493121
994SyrenaDildo Baggins feat. Kafi493141
995PropaganjaPabieda49231
Psycho in BlancoExperience49231
996MówiszDealer49251
997IncompletePathology49261
White GardenCochise49261
998Kwiaty złaKryształ486111
999PS jestemAnielka484161
1000Najsmutniejsze rzeczy.WAVS48391
1001Tylko dla nasCała Góra Barwinków483101
1002We mnie nie maDo Góry Nogami483111
Za późnoReszta Pokolenia483111
1003ŚwiadomośćUkryta Strona Miasta483142
1004ColoursDas Moon48241
SłońŁagodna Pianka48241
1005EfuzjaCoria48261
Gusta mi maglaDikanda48261
I Wanna...Empire48261
Prosto w twarzVena Valley48261
1006HarmWe Draw A.48272
Miksują dziewkiPchełki48272
1007Szpagaty na linieMilomi478202
1008FlagiJackowski475171
1009Milky PolskySpiral473101
1010Emma boi się burzyZa(ćma)473121
1011Tańczcie zapałkiNova Fala473131
1012ZimnoMagda Kluz473141
1013AliveCarina Fonseca47251
ByłoCurcuma47251
R.I.O.Czteropak47251
1014Jacob's LadderFrom Afar47261
1015A.Envia47271
Dziura w chmurachProyekt A.R.H.47271
1016WirujęMichał Sochacki464161
1017PodzielSzacunek463121
ReklamaMrzonki463121
1018GwiazdyEcha463141
Łap wdechRaindow463141
1019KurzMokrofon46271
Pół studenta, pół frajeraSpirit of 8446271
1020Covered By MaskBrightless46282
PrewencjaBosko Bandits46282
1021NobodyLion Shepherd453111
1022Marsz na balLavina453121
1023Przetrzyj oczyDollz453141
1024BłądPlan45271
KoszmarstrachSyndrom Kreta45271
1025PozytywkaSer Żółty45281
ZanimKarolina Cicha feat. Tomasz Budzyński45281
1026Dziwny filmSad Smiles445141
1027Teoretycy i praktycyHuta Plastiku445151
1028Bez tchuThe Ferrules443111
1029Ile wody w rzeceEliza Tkacz443162
10307 dniClödie44271
1031O czwartej na centralnymJumanji44281
1032Będzie dobrze8 lat w Tybecie44292
Fajna dziewczynaCocoDraże44292
1033Nadchodzi czasFuzz433131
1034WszystkoBezsensu433151
1035Finansowy5 Litrów Czerwieni43291
MonocultureOption Hoax43291
Tale about M.False Joy43291
Who Am IDROP.43291
1036CzerwiecRycerzyki423131
1037RGBSpring Rolls423141
1038Many LivesKaseciarz423151
PustoSold My Soul423151
1039HeatThe Name423162
1040White MoonDesertrain422102
1041Letni deszczPowaby415181
1042Stoję na wietrzeWilla Kosmos413131
1043To nicJelsa413151
1044Nic więcejMycoda413162
1045DysonansPod Kontrolą413161
Księżyć13 Drzew & Basia Ubysz413161
1046Give It To MeCathleen41291
1047Drzewo i kwiatHere On Earth403141
TraumaLit403141
1048CzasWizja Lokalna403161
SupernovaHurrockaine403161
1049Powietrze niczyjeParaNoise403171
1050All Day And All Of The NightSteelfire40291
All That She WantsBlack Perfume40291
1051100 milionów gwiazdFORMY Planet397233
1052Musimy chcieć się baćEleanor Gray393151
1053BłądWschód393161
HałasMotorboats (feat. Kixi)393161
TerrorCentrum393161
1054Rozszumiały się wierzby płacząceLustro393171
Wszystko czego chcęAtrament393171
1055KruchaMuska393183
1056Endless RoadThe Broken Bridges39261
1057GdybyPotato Stonks39271
1058Magic WomanAtom Heart39281
1059Miłość jak z horroruLeniwiec392101
1060FoolAgata Karczewska392111
1061GrzechBlack Jeans383161
KimyeŁagodna Pianka383161
1062NarysowanyMrzonki383182
Smutne oczyIndoor383182
1063Cosmic LoveBAO38261
1064O dziewczynie która chciała skoczyć z napisu Hollywood *Bjorn38271
1065KuanPivo38291
1066AutofobiaLeski382101
1067SofiaAtom Heart382111
1068JednorożecKruczy Sen375191
1069Piękny chłopakuKurkus374181
1070DuchSuperhuman Like Brando373171
Holy MountainBlack Radio373171
ProjekcjeDeluzja373171
1071RewindLukatom373182
1072CzarneChłopiec z Zabawkami373181
NinaBYTY373181
1073Co myśl, to lęk.WAVS37261
IluzjaTranstime37261
1074JakiEcha37271
1075Od jutra zacznę się modlićPola Chobot & Adam Baran366191
1076SerceHeima363111
1077NiewieleMilczenie Owiec363171
1078SputnikMuzopatia363181
1079UciekajPchełki363193
1080CrumbsSpiral362101
Lady w czerniFREAK362101
1081Dwie religieNadmiar362111
1082LontVolentiles353101
1083K.A.T.E.Here On Earth353181
1084BordaniaVataha353192
1085SłonieShama352111
1086Wczorajszy tlenPrzebiśniegi344212
1087PestkaAnia Sama343191
UkładankaZarzycka Pruchniewicz343191
ŁamigłówkaNotoryczni Debiutanci & Marta Bobko343191
1088Strzeż sięSmulew34271
1089Kino wolnośćOstatni Dzień Lata342111
1090Wiedźmanoco335181
1091KranKamuflaże333121
1092Mad ManThe Walkers332121
Milion głupich minHeima332121
UcieknijmyBeniamin332121
1093Przewlekły brak siły do życiaDomniemani332131
Uroki PKPProjekt Elektryczny332131
1094OAICurcuma332141
1095ĆmaDawid Tyszkowski324171
1096BrokatZespół Myśli Niespokojnych324181
1097Perfect CharmThe Sin Company322131
1098Mój światKRiSU322152
OceanyNie Wiem322152
1099Chciałbym wyglądać ładniepies316151
1100Jutro też nieBukowicz314191
Nienawidziszhuskie314191
Za żelazną bramąduszno314191
1101Nieustraszony tchórzNiesłuchowski312131
1102Charles FloydThe Poks312141
1103Chciałbym z Tobą stworzyć domDawid Tyszkowski304171
1104Historie prawdziweOmamy304211
1105CieplejMniej Więcej302131
ItakaEliza Tkacz302131
1106GrawitacjaFrankenstein Children302141
LucyShima302141
1107Nieokiełznany czasNadmiar302151
1108Dead Man WantedCochise302162
Gniewkowski LandTalo Gerhard302162
1109IkarThe Freuders295181
1110San FranciscoMgły295212
1111Dzień w którym umręPaszkiewicz & Maciej Kowalski294233
1112KosmykiMAS292131
Kwiato-stanOrganizm292131
1113KosmosKlubokawiarnia Kosmos292141
Planetarna mocCiemnogrody292141
WychoffanieHook292141
1114Kilka prawdYanish292151
ObłędDice292151
1115AnulujHoszpital292161
Martwa ciszaEtna Kontrabande292161
Nie musisz biecPolska B292161
Razem ze mną chodźBalonnowy292161
1116InfoportSheep29121
Te okoliceTime for Funk29121
1117WirowanieMyCoda285221
1118Small Town HeroesCF98282141
1119Czyjeś DzieciCzyjeś Dzieci282151
Nie lubię mówić z tobąI INNI282151
1120Feeling GoodSmash282161
Nuclear Love1965282161
Tak nieSzumni282161
1121BluszczDecent Elephant282172
SzakiraNanga282172
1122AfrykaPorozumienie i Goście28131
Little ReminderInside Again28131
RewolucjaPropaganda Dei28131
Something WickedWicked Side28131
Takiego chłopakaMikromusic28131
1123SzkłoKuba Folwarczny274201
1124Coś w rodzaju snu na jawieMarszand Zmarł273171
1125Z twojej krwiProjekt Elektryczny272151
1126Harder To FitSmash272161
I Need YouAcute Mind272161
SecretsCochise272161
Tacy sami jak wySteelFire272161
ZłotoMaJLo & Natalia Grosiak272161
112727Hipnotyk272171
Animal InsideSpring Rolls272171
Bal dla przegranych8 Lat w Tybecie272171
Ciemności kresCamping Hill272171
JesieńDream Atlas272171
Nasza załogaBang Bang272171
1128AniołyDollz27141
High OnWe Hate Roses27141
Mr. FreakyWhite Highway27141
NiemożliweBlack Veins27141
RawSpiral27141
Spokój duchaEskalacja27141
Ty wieszPorozumienie27141
Wierzę w nasLustro27141
Wracamy do gryEtna Kontrabande27141
1129Judasz SongArt. Komitywa264171
1130WerterOwca262101
1131Bez słówVHS262161
FoliaAdministratorr262161
Na KubieDave Kowalski262161
UcieczkaAmperA262161
Ulica 12Pan Przecinek & Zespół Depresyjny262161
1132Dym na niebieBlasky262171
FilmGra Sów262171
HisteriaBlack Perfume262171
Stary płaszczZarzycka Pruchniewicz262171
ŚwiatłocieńAlphadog262171
1133Ultragalaktyczny podmuchLa Venders262182
1134Barykady tangoClödie26151
FryderykaPrzeciwziemia26151
Galaktyki i atomyPatrycja Kosiarkiewicz i Effortless26151
Kanał zeroBudzy i Trupia Czaszka26151
MariaMagda.lena Frączek26151
Ocean of LiesRose Gordon26151
Trzy po trzyValdo26151
Trzymaj tempoGogle26151
ŚwitPowerHorse26151
1135Podatki i pensjeB6254221
1136LustroSad Smiles253171
1137AmbiwalentnieBlack Jeans252171
Dopóki starczy siłBeniamin252171
Grasz nie fairBad Grace252171
Kilka dobrych żyćOstatni Dzień Lata252171
O dziewczynie która chciała skoczyć z napisu HollywoodBjorn252171
1138Dream OnLion Shepherd252181
OnaBlack Radio & Łukasz Wasielewski252181
1139All That Is Solid Melts Into AirKarolina Cicha25161
Black DwarfSpiral25161
BramaLuxfer25161
HomeDROP.25161
Nothing and EverythingKlara25161
Sonia M.Duch25161
Zmruż oczyKasia Abramczyk25161
1140Światło/cieńKrokodyl246221
1141Bez pośpiechuAntidotum243161
1142Lekka jak powietrzeKathia242181
Nim stanie się takOrbita Wiru242181
Płyn lugolaThe Moon242181
1143A my?Bażant242192
1144Black FlyPsychollywood24171
Dom złyMalchus24171
DwojeWu-Hae24171
EffathaLove Story24171
Empty SkinLynchpyn24171
FaggotFrom Afar24171
If You Want Me NowFormat C:24171
JaszczurBacteryazz24171
Lunapark (akustik werszyn)Suchy Chleb Dla Konia24171
MeczSyndrom Kreta24171
Pod ranekBrda24171
Prawda o krajuPanic Attack24171
Susza życiaHevelios24171
Tanie winaLEd24171
1145PętlaIMAGO233181
1146EversongLux Perpetua232191
MirandaUr Jorge232191
WakacjePink King232191
ZielonyImago232191
ŻywiołMiasto Gniewu232191
1147AtomMilcz Serce23181
Black Silk & SweatLynchpyn23181
Chicken von DickenProyekt A.R.H.23181
Chowam sięNa Górze23181
Czarci rajProyekt A.R.H.23181
DrogaNigdy Więcej23181
HankaDikanda23181
Nasza NenyDuch23181
OgieńMuzyczni Czarodzieje23181
PożegnanieMyśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane23181
Stop MeKlara23181
Tylko tyRoots Rockets23181
Welcome To HellEmpire23181
Wrocław wzywaAdministratorr23181
1148Słodko słodkie tekstyJ. Kossak223201
1149Jesienią2MA222202
KwadratowySzumy222202
NadziejaJola Tubielewicz & Woodland Spirit222202
Ten dzieńImago222202
1150Crime Against PassionStraight Jack Cat22191
CzasoprzestrzeńRedrum22191
Czy jedziesz ze mnąBezsensu22191
DesquamoRobert Furi Furman22191
EvenStraight Jack Cat22191
EverybodyshitsonmtvBroken Betty22191
FallenGod's Bow22191
For Our Hands To Simply Touch (Oh Oh Oh)Dove Pilot22191
JeśliSpaces Faces22191
MaydayLove Story22191
Na niepogodęMichał Jurkiewicz22191
NagleJaHoo22191
ObietnicaDead Efforts22191
Stan wyuczonej bezradnościPhoebe22191
Tyle twarzySer Żółty22191
TęsknonocMuzyczni Czarodzieje22191
Usti babaDikanda22191
ZejnaDemi Looz22191
ŚwiecaKasia Abramczyk22191
1151Tym razem będzie inaczejKurkus215241
1152Ostatnia chwila z TobąMelancholy Hill214231
1153PiotrekMulk213191
1154AfraidLove De Vice211101
Bile Bur GorneDollz211101
CzasJordan211101
DiveSpiral211101
Do domu wracajŁagodna Pianka211101
Dobranoc Ci, AnusieńkuPospolite Ruszenie211101
Dziewczyna ze snuStrefa Zagrożenia Hałasem211101
GwóźdźCurcuma211101
Kiedy zasypiamyLivetsord211101
Kolejny koniecPneuma211101
Koreański filmThe Krzyś211101
Miłość w czasach e-zarazy - Nadente PstrykEl Dópa211101
Możemy sobie gdybaćSiemion211101
Od jutraSpaces Faces211101
Pod beskidzkim niebemMyśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane211101
Srebro i szkłoPneuma211101
SUN00:00Aetheris211101
SynestezjaDrop Pants211101
The StormBroken Songs211101
The TygerPani Galewska211101
To nie jest kraj dla młodych ludziAnti Dog211101
VetoRedrum211101
WieżowceWhoiswho211101
Wola mocyDealer211101
ZakupokalipsaPorozumienie211101
Zostaw mi światłoKaAtaKilla211101
1155ReignKurkus204231
1156DuchMoRFo203231
1157(You shot the) Girl!Hanza201111
Histeria *Black Perfume201111
1158Life's A MessAfter Midnight191121
To co niemożliwe i konieczneNa Górze & Ania Brachaczek191121
1159Laserowy kot1181131
Let's WalkThe Walkers181131
Turn Back TimeUnderkicks181131
1160Diabeł tasmańskiKuba Kubiak175251
1161Złośćnatyourgirl173201
1162DymKuba Folwarczny173221
1163ĆmaMeg Mell173231
1164Bzy już kwitnąPrzebiśniegi173242
116513De Łindows171141
49 smutkówBAO171141
Do świateł miastBert Gra171141
ErotycznyRadioaktywny Świat171141
Femme FatalePowaby171141
Na dobry senEleanor Gray171141
Nic więcejKwiat Jabłoni171141
OdmieniecBacteryazz171141
Przed początkiemPlan171141
RedThe Spouds171141
StanyBig Bit Kid171141
Wszystko ma znaczenieOne Future171141
1166Figura woskowairys164251
1167Pełno łezOmamy162181
1168AnytimeSm4sh161151
DeszczówkaSebastian Atrament161151
JajoDrewnofromlas161151
O dziewczynie która chciała skoczyć z napisu Hollywood * 500Bjorn161151
Przy mnie, przy sobieMolk161151
1169Wszyscy tacy piękniMjut154241
1170CzereśnieAd Astra151161
Hologramoly.151161
IdealnyJ.Wise151161
Jak festiwalTom Pigment151161
Kiedy światła gasnąNo Brothers151161
Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówięPhoebe151161
Nigdy wolnym człowiekiemRadioaktywny Świat151161
ToksycznyGreat Line151161
1171Trochę chmurBiały Falochron144231
1172404Warsztat Elektryczny144261
1173SpokojnieMjut143262
1174Latohuskie142211
1175OddechFreaK142242
1176BlurbDeep Alley141171
Czekam na latoMgły141171
Deutsche TVSMVGI141171
Karuzela śmiechuCarnage Six141171
Na pamięćAgnieszka Skrycka141171
Nie zrozumie nasDawid Karpiuk141171
PociskThe Boars141171
PowrotyKozyrska x Sieczak141171
RubikonCurcuma141171
SaharaMjut141171
Walking On The CloudsEleanor Gray141171
WhiteParavan141171
1177Bez CiebieStach Bukowski134241
1178Czekając aż przestaniesz istniećVelow132231
1179Małe zwycięstwaDildo Baggins & Administratorr Electro132241
1180City LightsWhite Highway131181
CzasVero131181
FamaIksy131181
Gorszy dzieńBartek Mieżyński131181
Historia połączeńŁagodna Pianka & Oly.131181
Jak najprędzejThe Moon131181
KumpelBluszcz131181
Magda W.NOBO131181
Męczą mniePies & Gosia Zielińska131181
Nie poddawaj sięNo Brothers131181
Nie płacz PolskoRY131181
Ona nie tańczyDiscoPogo131181
ParanojaVelow131181
Póki to co dziśLivetsord131181
Sen o TobieOstatni Dzień Lata131181
ZapomniałemErannie131181
Zmiana wartyOmniModo131181
1181BezdechLivia Lena121191
Bigger BusinessCF98121191
EpicentreBobby From Peru121191
List do s.Chłopiec z Zabawkami121191
Met At MallNeal Cassady121191
Na wspakZmieszani121191
Na zawszeSpring Rolls121191
Nic się nie zdarzyłoBYTY feat. Szymon Burnos121191
Przewrotne pięknoMark Mantra121191
RogerThe Bimbears121191
SerceBażant121191
The CulpritThe Sin Company121191
Ty ciągle w drodzeMy tylko na chwilę121191
Vulture FeastCathleen121191
ŚniegDecent Elephant121191
1182GasnęThe Ferrules112241
118333Ramisz111201
City of LifeMohipisian111201
DreszczOstatni Dzień Lata111201
Kocham CięIMEO111201
Krzyczę znówDollz111201
LottaRycerzyki111201
MżyPola Chobot & Adam Baran111201
NieobowiązkoweObrasqi111201
OnlineP.A.G.E.111201
RosesAleksandra Krat111201
Skoczymy późniejAleksander Buczek111201
Stare wieżowcePalmy111201
Taki był planModern Lies111201
TramwajeDe Łindows111201
WspomnienieBruklin111201
Zanim się schowaszMagda Kluz111201
Zwyczajnie miłoBarometr111201
1184Brakuje nam tchuHolyguns102251
Jeszcze nie dziśMgły102251
1185Niewiele umiemNavvrocki102262
1186Boisz sięSad Smiles & Arek Kłusowski93251
1187Wszystko dobrzeKamuflaże93272
1188Salonowe lwyMartini Police92231
1189Słowa i ludzieObcy91221
1190ListopadKathia84261
1191Córka kometyKurkus82241
1192FaleLustra82272
1193Czarno-biały filmMacin Jurecki81231
Diament.WAVS81231
1194Przyjdzie latoMaciej Bąk73271
1195Nie polecamFanga72261
1196Palcem na wodzieBezsenna72271
UczulenieBezsenna72271
1197Nowy czasBert Gra71241
TratwaTeDeKa71241
1198Coś jeszczeSzacunek62282
Może Ty teżMlecze62282
1199Nie ten czasKathia61251
Skafanderhai61251
ŁzaMagda Kluz61251
1200If Tomorrow Never ComesStarsabout52281
1201KillerMichał Od Kości51261
1202Pokonam w sobie strachOverthink41271
Zatrzymaj czasMichał Sochacki41271
1203LucyDawid Tyszkowski31281
NiewiadomaMilomi31281
ZimaM2Schron31281
1204ZimaStrefa Intymna feat. Mateusz Krautwurst22302
1205BrzegPrzebiśniegi21291
Niczego najgorszegoECHA21291
Nie ma czasuStach Bukowski21291
NiepamięćMetro21291
NiespaneGoofy Ginz21291
Osobowość nr 7Kuba Kubiak21291
SynuMaciej Kowalski21291
Z bratem bratFrank Inferno21291
ŚwitMeg Mell21291
1206KapelaT.OK.I11301
Kluczlevie11301
MarnośćLinia 1611301
Mi już chyba wystarczyCoreneit11301
Niebezpieczny stanNadmiar11301
OrlandoMadame Affair11301
W za małym cieleMlecze11301
Zgubiłem sięVelow11301

Wyżej na wykresie oznacza lepszą pozycję. Oś pozioma przedstawia numery notowań.