Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Teraz w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Background

Aquilo – I Wanna Se You Smile

w dniu 22 grudnia 2021

Tom Higham i Ben Fletcher jako Aquilo, od czasu debiutanckiej płyty z 2017 roku, okazali się mistrzami w łączeniu intymności z filmowym klimatem. Brytyjski duet utrwala ważne chwile dzięki oszałamiającej muzyce wypełnionej emocjami, głębią i olśniewającym dźwiękiem. Ich trzeci album „A Safe Place To Be”, który ukazał się 15 października tego roku, to najśmielsza jak dotąd propozycja: promienna, pełna ciepła, nadziei i cudów.

Utwór zamykający album, „I Wanna See You Smile” jest takim cudem – ma kojący nastrój powrotu do normalności i stanowi doskonały przypis na zakończenie albumu pełnego osobistych historii o uniwersalnym przekazie.

Aquilo komentuje: „I Wanna See You Smile” wydaje się być piosenką, którą mogliśmy napisać już dawno temu. To piosenka o akceptacji i pragnieniu czegoś jak najlepszego dla kogoś bliskiego, kto wybrał własną drogę. Niekoniecznie taką z którą ty się zgadzasz.”

Intymne pianino Bena Fletchera z wirującymi, niebiańskimi harmoniami wokalnymi Toma Highama wyrażają słodko-gorzką akceptację utraconej miłości, która kontynuuje swoje życie, wybrała własną drogę.

Zespół Aquilo wybiera w lutym 2022 roku w małą trasę koncertową, i dodaje:
„Po odwołaniu dwóch tras z powodu pandemii po prostu nie możemy się doczekać powrotu w trasę. Wydaliśmy sporo piosenek od czasu naszej ostatniej i zwykle one zaczynają żyć własnym życiem, kiedy pojawiają się na żywo. Widząc twarze ludzi, którzy dostrajali się do naszej muzyki przez ostatnie dwa lata, jesteśmy prawie pewni, że długie czekanie będzie ogromnie tego warte”.

Tag