Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

14:00 16:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

14:00 16:00

Background

Aquilo – Our Bones Turn To Stone

w dniu 26 sierpnia 2021

Brytyjski duet Aquilo, romasujący z electro-popem, ambientem i indie, wraca z nowym singlem. Piosenka „Our Bones Turn To Stone” to drugi, po „Out in L.A.”, singiel, zapowiadający trzeci album tej grupy. Teraz wiemy już, że płyta ta będzie zatytułowana „A Safe Place to Be” i ukaże się 15 października.

W „Our Bones Turn To Stone” pojawia się wszystko, za co fani lubią muzykę duety Aquilo. Są tu zagrane z uczuciem partie fortepianu, eteryczne wokale i chwytające ze serce smyczki. Całości dopełnia akustyczna gitara, zdradzająca folkowe ciągoty muzyków.

Sami muzycy tak piszą o swoim nowym singlu: „Kiedy stworzyliśmy tę piosenkę, wydawało się, że jest to decydujący moment dla nas i dla albumu. To była jedna z pierwszych piosenek, które nagraliśmy, w której – jak obaj uznaliśmy – wszystko znalazło się na swoim miejscu. Zaczęliśmy grać tę melodię na starym, zakurzonym, rozstrojonym pianinie. W ciągu kilku godzin takiej pracy utwór sam wyłonił się nam z głów! Mamy nadzieję, że piosenka ta może tak samo zadziałać na ludzi, którzy jej słuchają, jak zadziałała na nas.”

Tag