Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Background

BROODS – Like A Woman

w dniu 9 lutego 2022

Nowozelandzki indie popowy zespół BROODS, promuje piosenką „Like A Woman”, swój najnowszy album „Space Island” który ukazał się 18 lutego.
Piosenka rozpoczyna się spokojnie, od wokalnych harmonii, po czym lekko zapada w pustkę, by na końcu przekształcić się w cudowny wybuch emocji. Wokal Georgii Nott stara się oddać ból zpowodowany bolesnym rozstaniem, zmieniając jego charakter na czuły, kruchy i wreszcie mocny, uduchowiony.

„Nadal ciężko jest słuchać tej piosenki prawie 2,5 roku po jej napisaniu, ale staram się myśleć, że gdy patrzę głębiej w moje bóle, wszystkie one wywodzą się z miłości. Takie myślenie daje mi możliwość patrzenia z dystansu i akceptowania rzeczy które mnie zraniły”. – powiedziała Georgia Nott.

10-utworowy album „Space Island” to eksploracja cierpienia, żalu i smutku ale też różnych aspektów z nim związanych: nieprzewidywalność natury ludzkiej, odmowa podążania utartą ścieżką, zdolność do czyszczenia trudnych sytuacji i zdolność do zmiany siebie.
Duet pracując głównie z swoim domowym studiu, stworzył oryginalne futurystyczne choć nostalgiczne brzmienie skrystalizowane w konstelacji wielu dźwiękowych detali – nieziemskich bitów, przytłumionych tonów gitar, musujących linii syntezatora.
Słuchając piosenek przechodzimy przez różne stany emocjonalne od toksycznej manipulacji, optymistyczną introspekcję po samopoznawanie.

Duet BROODS ostatecznie stworzył coś w rodzaju zaczarowanego schronienia dla wszystkich tych, którzy potrzebują uzdrowienia, wprowadzając olśniewającą nową intensywność do swojego atmosferycznego indie-popu.

Tag