Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

NasTroje – Nie ma mnie przy tobie

w dniu 25 maja 2020

NasTroje to dreampopowe trio powstałe w 2018 r. w Warszawie. W jego skład wchodzą Ola Borak, Michał Zębala i Kuba Malinowski. Dreampopowe bo balansujące na granicy rozmarzonych, słodko-gorzkich popowych melodii, i post rockowego gitarowego brzmienia otoczonego syntezatorowym tłem. Muzyka jest osadzona w przyjemnej formie, a przy tym prowadzi ją duch ulotności i oniryzmu.

Misją zespołu jest poruszanie tematów związanych z szukaniem równowagi, emocjami, cieszeniem się zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi nastrojami.

Sama nazwa zespołu odwzorowuje to, co jest dla nich szczególną wartością — paletę emocji, różnorodność doświadczeń. Jesteśmy wnikliwymi obserwatorami codzienności.

Tytułowy utwór pochodzący z wydanej w kwietniu EPki “Nie ma mnie przy tobie” związany jest ze specjalną akcją społeczną. Motywem przewodnim utworu jest uczucie samotności, które w dzisiejszych czasach przybiera różne oblicza.

„Wielu z nas znajduje się w sytuacji paradoksalnej. Pomimo licznych możliwości, jakie oferują nam social media, nowe relacje są często powierzchowne i krótkotrwałe. Samotność szczególnie dotkliwie dotyka osoby najsłabsze – seniorów.
Naszym zamierzeniem jest zwrócenie uwagi, że codzienności wielu starszych ludzi towarzyszy odosobnienie, która przypomina życie w ciągnącej się latami kwarantannie.”