Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Teraz w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Background

NOBO – Magda W.

w dniu 7 marca 2023

NOBO powstało w 2014 roku we Wrocławiu. Od wielu lat reprezentuje Wrocław na mapie muzyki alternatywnej oraz powołanego przez zespół nowego gatunku „brain&foot rock”.
Koncerty NOBO to rockowe, energetyczne przedstawienie połączone ze sceniczną charyzmą udzielającą się publiczności. To niezapomniane doznania…to coś więcej niż muzyka, to coś więcej niż słowa.

Debiutanckie EP zespołu ukazało się w 2016 roku. Gościł na nim pierwszy, świetnie przyjęty singiel zespołu pt. „Chory”. Kolejnym krokiem NOBO było rozpoczęcie pracy nad następnym EP pod okiem Jacka Miłaszewskiego, jednego z najlepszych realizatorów w Polsce. Efektem tej współpracy była płyta „Tu i teraz”, która powstała w 2018 roku w Studio „Tall Pine Records”. W 2019 roku zespół rozpoczął współpracę z producentem Maćkiem Wasio (OCN, Wasio).
W 2021 roku pod okiem Maćka powstały utwory na kolejne wydawnictwo zespołu NOBO, które ukaże się w 2023 roku.

Nadchodzącą płytę zwiastuje piosenka „Magda W.”. To utwór bardzo dosłowny. Zawarty w nim przekaz oparty na prawdziwej historii, daje słuchaczowi odpowiedż na to, czego jest w stanie dokonać osoba opuszczona. Silnie kochająca. Inspiracja do napisania utworu było stado wilków goniących za ofiarą…

NOBO niezmiennie gra w składzie:
Andrzej Kubrycz (wokal, instrumenty klawiszowe)
Dawid Nowak (gitara)
Emanuel Nowak (gitara basowa, wokal wspierający)
Marcin Kisiecki (perkusja, wokal wspierający)
Marcin Karel (muzyk sesyjny – gitara)

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT

Tag