Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Background

Nova Fala – Tańczcie zapałki

w dniu 12 lipca 2022

“Tańczcie zapałki” to debiutancki singiel krakowskiego zespołu Nova Fala. To doskonała propozycja dla miłośników alternatywnego rocka z domieszką synthu i elektroniki.

Rockowa siła, młodzieńcza brawura, ale też świetnie zmaterializowana energia – to wszystko składa się na debiutancki, niezwykle porywający utwór. O sile, ale też istocie tej piosenki decyduje także bardzo dobre zgranie wszystkich instrumentów, co podkreśla ich zawodowstwo. Dzięki temu kompozycja ma spójną i na swój sposób oryginalną formę.

Utwór opowiada o sile społeczeństwa i młodego pokolenia. Chcemy by głos młodych osób był słyszalny, a swoją muzyką to wspieramy. Aby osoby stojące z tyłu nie bały się występować w przód ze swoją opinią. Czy będzie to pozytywna energia lub negatywne emocje, tańczące płomienie zapałek pomogą nam wzniecić ogień w sercach ludzi i dodać im odwagi.

Nova Fala to założony październiku 2019 roku zespół alternatywno-rockowy z domieszką synthu i electro. Ich muzyka charakteryzuje się łatwo wpadającymi w ucho melodiami, wyraźnym basem oraz pełnym energii rytmem.

“Każdy z nas ma inne korzenie muzyczne, dlatego wszyscy wnosimy do naszej muzyki całkowicie świeże spojrzenie na nasze brzmienie. Połączyła nas miłość do muzyki i do tworzenia czegoś nietuzinkowego, czegoś o czym ludzie będą chcieli mówić.” – jak informuje zespół.

Skład zespołu :

Jakub Walkowicz – wokal, gitara
Karol Cedro – syntezator, wokal wspierający
Tomasz Płaneta – bas
Mateusz Sitko – perkusja

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT