Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

RY X – Let You Go

w dniu 16 lutego 2022

Od 2019 roku gdy wydał swój debiutancki album „Unfurl” artysta RY X, urzekł publiczność na całym świecie piosenkami, które można określić hipnotycznymi motywami muzycznymi i intymnymi zwierzeniami z namacalnym poczuciem kinowego dramatu.

Po zgromadzeniu ponad 700 milionów odtworzeń, wyprzedanych koncertów, gdziekolwiek by nie wystąpił, RY X ponownie buduje napięcie oczekiwania na swój kolejny trzeci album, udostępniając nowy singiel „Let You Go”.

„Let You Go” rozpoczyna się od brzmienia gitary akustycznej, po czym zamglony wokal RY X wznosi się i rozprasza niczym dryfujące fale oceanu. Od tego momentu piosenka emanuje atmosferą, która wiruje między miękkim spokojem a napiętą, nerwową intensywnością.
To atmosfera jest zaczerpnięta z dwóch dominujących elementów jego brzmienia: ciepła czystej ekspresji jego wokalu oraz zniuansowanej mieszanki żywych elementów i nietypowych elektronicznych bitów, które sprawiają, że jego styl produkcji jest tak wyjątkowy.

„Ta piosenka została sklejona z początków wielu innych piosenek, nabrała własnego życia i stała się dla mnie jednym z centralnych punktów albumu. To jak kotwica w morzu pełnym różnych dźwięków. Zdobyła prawo do tego by być jedną z pierwszych piosenek udostępnionych z mojego nowego dzieła i jestem podekscytowany, że nadeszła ta chwila”. – wyjaśnia artysta.

Tag