Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Background

Black Radio – Lubię gdy kłamiesz

w dniu 19 września 2023

Black Radio konsekwentnie wskrzeszają na polskiej scenie muzycznej ducha rockowej łobuzerki. Ich granie to jednak nie tylko wyraz niedojrzałego buntu, ale również, a nawet przede wszystkim — wnikliwa analiza rzeczywistości, w której funkcjonujemy i zawarte w piosenkach precyzyjne komentarze na temat współczesnych konfliktów społeczno-politycznych.

Najnowszy singiel zespołu Black Radio dotyka z pozoru banalnej kwestii zakładania masek. Jednak problem ten zdaje się dotyczyć nas wszystkich.

„Nosimy maski do pracy, do szkoły, na ulicach, pierwszych i czasem trzecich randkach. Na Tinderze jesteśmy wersją sexy, a na Linkedin profesjonalną. Niestrudzenie napędzamy korowód iluzji, tańcząc taniec złudzeń na własny temat i pozostaje nam jedynie liczyć, że poszczególne role ogrywamy w sposób wiarygodny, bowiem społeczny dowód słuszności to najsilniejsza z dzisiejszych religii — komentuje lider zespołu, Dawid Wajszczyk.

Tym samym utwór stawia przed odbiorcą pytanie: jaki procent życia możesz przeżyć dla siebie? Na ile pozostajesz autentyczny w świecie, w którym słyszane na okrągło stwierdzenia „musisz” i „nie da się” nieustannie próbują Cię uziemić?

„Lubię gdy kłamiesz” to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu Black Radio, który ukaże się już 22 września. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni 33 Records.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT