Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

20:00 21:00

Background

Bruklin – Lwia część

w dniu 3 grudnia 2019

Materiał zatytułowany „#nieznam” jest przedsmakiem debiutanckiego pełnego albumu, nad którym pracuje zespół.

Na EP-ce oprócz dotychczas zaprezentowanych singli „Bon voyage” oraz „Lwia część” znalazły się trzy nowe nagrania zrealizowane w trzech studiach nagraniowych: w Dworku Białoprądnickim, IP Studio w Krakowie oraz w Warszawskim TR Studio. Dodatkowo jako bonus pojawiły się dwa numery zarejestrowane podczas występu na żywo w programie Makakofonia MakakArt w Antyradiu.

“Tam gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk… Na zatłoczonych alejach Łodzi, zasnutej smogiem i marzeniami – tam odradzamy się codziennie na nowo, żeby nie zniknąć całkiem… Tacy jesteśmy…. Taki jest Bruklin…” – tak pisze zespół o sobie.

Bruklin to klasyczny rockowy kwintet założony w 2018 roku w Łodzi. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego – wokalisty i frontmana grupy.

W skład zespołu wchodzą: Bartłomiej Makrocki (wokal), Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (bas), Tomasz Adamczyk (perkusja).

Już 17 grudnia zespół wystąpi na ostatnim koncercie Comy jako suport. Imprezę organizuje Klub Wytwórnia.