Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Teraz w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Następnie w ramówce

Na Naszej Orbicie

23:00 24:00

Background

Kozyrska x Sieczak – Powroty

w dniu 24 sierpnia 2021

„Powroty” to kolejny singiel pochodzący z debiutanckiej płyty „Nowe Niebo” duetu Kozyrska x Sieczak ,która ukazała się 25 czerwca.

Przy jego tworzeniu zespół sięgnął po lekko psychodeliczne, gitarowe brzmienia oraz spokojne i melancholijne harmonie wokalne. Utwór spowija hipisowski nastrój, który nadaje mu błogą, beztroską atmosferę. Piosenka opowiada o nieustannym wracaniu do początku, poszukiwaniu prawdziwego “ja” i życiu w zgodzie z samym sobą.

“To dla nas bardzo osobisty i emocjonalny utwór, dlatego też tak wyjątkowy i ważny. Ogrom pracy, emocji i zaangażowania by oddać dzisiaj w Wasze ręce coś szczególnego. Poczujcie klimat utworu, wsłuchajcie się w tekst i przenieście się do świata ciągłych powrotów, których nie brakuje każdemu z nas. Jesteśmy dumni, wdzięczni i przeszczęśliwi, że ta jedna chwila została nam dana!”

Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintage’owego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT