Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Magda Kluz – Znudziłam się

w dniu 15 listopada 2023

Magda Kluz – jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia, powraca z nową piosenką “Znudziłam się”.
To najbardziej osobisty utwór w karierze artystki. Jak sama przyznaje, udało jej się zbliżyć do własnych fascynacji muzycznych i wyrazić w nich siebie. Tekst balansuje na granicy tego, co prawdziwe, a tego, co jedynie w wyobraźni – komentuje Magda.
Piosenka opowiada o braku ekscytacji i chęci doświadczania czegoś nowego, ale też o trudnościach związanych z zachowaniem indywidualności w relacjach.

To również kolejny efekt współpracy Magdy Kluz – odpowiedzialnej za kompozycję i tekst, z Igorem Nikiforowem – producentem.

Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EP-kę „Akweny” będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Pod koniec listopada 2022 roku ukazał się jej debiutancki album “Głębiny”, który zaprezentowała szerszej publiczności na scenie tegorocznej edycji Festiwalu NEXT FEST w Poznaniu oraz podczas letnich koncertów.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT