Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Background

MAS – Kosmyki

w dniu 21 września 2022

“Kosmyki” to piosenka o zdradzie. To bardzo intymna próba zmierzenia się ze złymi wspomnieniami. Opowiada historię związku z kilkuletnim stażem, w którym wypaliło się uczucie. Jeden kosmyk oznacza zdradę, a tym samym koniec wszystkiego, co do tej pory łączyło te dwie osoby.

MAS o swoim najnowszym singlu:

„Utwór „Kosmyki” opowiada o najbardziej osobistej historii, jaką chce opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem, nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość.”

MAS to niezwykle zdolna multiinstrumentalistka, wokalistka, autorka tekstów i producentka. Ze światem muzycznym związana od najmłodszych lat, co jest zasługą jej ojca, który zaszczepił w niej miłość m.in. do perkusji. MAS świetnie odnajduje się na pogranicza muzyki alternatywnej, jazzu i bardzo smacznego, mądrego popu.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT

Tag