Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Mùlk – K.O.

w dniu 9 listopada 2023

Mùlk prezentują nowy singiel. Utwór „K.O.” zapowiada drugi album zespołu, zatytułowany „DWA”, który ukaże się 24 listopada. W utworze „K.O.” nie zabrakło gości specjalnych. Są to znany z norweskiego Shining Jørgen Munkeby oraz grający na klawiszach Szymon Burnos.
Wokalista zespołu, Boluś, mówi o utworze „K.O.”:
„Po koncercie ktoś powiedział nam, że gramy tantrycznego punka i z takim stwierdzeniem mogę się zgodzić, jeśli tantryzm jest celebrowaniem wewnętrznego, latami kiełkującego wkurwu – czyli zupełnie nie mogę się zgodzić. Gdy piłuję pysk w refrenie „K.O.” – singla zwiastującego nasz najnowszy album – to zrzucam z siebie balast bezwyjściowości”.

Kuman, perkusista i producent albumu tak opisuje nowy materiał:
„DWA” to paranoiczna, eklektyczna wycieczka od black metalu, poprzez pop, jazz aż po rock progresywny i hip-hop. „DWA” to płyta kwantowa, w superpozycji, bo jednocześnie jest to kontynuacja – słychać, że to ten sam zespół, a z drugiej strony – zupełnie tego nie słychać. „DWA” to hołd dla bezkompromisowości „NWA”, lirycznie i nielirycznie. Nic tylko słuchać i oburzać się”.

Album „DWA” został wyprodukowany przez Łukasza Kumańskiego i Mulk, miksem zajął się Łukasz, a STEM mastering jest dziełem Marcina Szwajcera.

Mùlk pochodzi z Trójmiasta. W 2018 roku zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym singlem, zatytułowanym „Bies”. W 2020 ukazał się debiutancki krążek zespołu, zatytułowany „I”.
W składzie Mùlk znajdują się muzycy takich załóg jak: Me And That Man, The Fruitcakes oraz Moose The Tramp.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT

Tag