Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Background

SacramentoPinto feat. Pato Patrycja – Długa droga

w dniu 29 czerwca 2021

Długa droga to kolejna propozycja z najnowszej płyty zespołu Sacramentopinto „Ulaanbaatar”. Poprzedni singiel „Adelajda” spędził na liście Top Orbit 13 tygodni.

Sacramentopinto to obecnie jeden z najciekawszych polskich zespołów rockowych. W Radiu Orbit zadebiutował w roku 2017. Na nowej płycie znajdziemy dwanaście chwytliwych, różnorodnych stylistycznie utworów z charakterystycznymi, pełnymi ironii tekstami. Nota bene, w sesji nagraniowej wzięło udział wielu znamienitych gości. W piosence „Długa droga” wokalu użycza Pato Patrycja (The Name).

„Po ogłoszeniu pandemii dużo osób się załamało. My odwrotnie. Zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się do roboty. Wykorzystując internet i jego możliwości nagraliśmy nową płytę SacramentoPinto „Ulaanbaatar”. Do realizacji zaprosiliśmy naszych przyjaciół muzyków, którzy utknęli w domach tak jak my. Realizacją zajął się Roger – gitarzysta, który wymyślił piosenki, a goście dogrywali i przesyłali poszczególne partie. Złączyliśmy to w całość i jest 12 świeżutkich numerów. Stylowo momentami surowo, ale jak zwykle melodyjnie” – tak o nowej płycie mówią członkowie zespołu.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT