Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

shama, Kuba Dąbrowski – Zbyt szalona

w dniu 6 czerwca 2023

Nowy singiel grupy shama „Zbyt szalona” powstał we współpracy z Kubą Dąbrowskim – pochodzącym z Dolnego Śląska producentem muzycznym, wokalistą i autorem tekstów. Kuba nie tylko gościnnie zaśpiewał, ale też podjął się współprodukcji piosenki.

To chillowy utwór z nutką melancholii, który opowiada o tym, że czasem zdrowiej jest odpuścić relację, która donikąd nie zmierza, mimo że bywa to bolesne. Pomysł narodził się w wyniku rozmów, które członkowie shamy prowadzili ze swoimi znajomymi. Ich przyjaciele opowiadali o toksycznych relacjach, w których utknęli.
„Kiedy słyszy się historie o tak trudnych relacjach, jasne jest, że najlepiej dla naszych bliskich byłoby dać sobie z nimi spokój… Ale wiadomo, łatwo się mówi” – wyjaśnia shama.

shama to czwórka muzyków tworzących coś szczególnego. W ich twórczości znajdziemy połączenie oldschoolu z elektroniczną zajawką i funkowym bujnięciem. Basia, Jimi, Antoni i Kacper grają razem od wielu lat, co słychać zarówno na scenie jak i na słuchawkach. Współpracują z wytwórnią FONOBO Label, czego efektem jest pięknie wydana EP-ka „shama” (2022). Na co dzień pracują w domowym studio w Warszawie, gdzie powstają pomysły na nowe kawałki i teledyski.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT

Tag