Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

14:00 16:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

14:00 16:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Background

The Cassino – Twój głos

w dniu 24 lutego 2022

„Twój głos” to kolejny singiel pochodzący z debiutanckiej płyty grupy The Cassino pt. „Części” wydanej 22 października 2021 nakładem wytwórni FONOBO Label.

„Twój Głos” jest piosenką, którą napisaliśmy przede wszystkim dla siebie. Powstała w jakimś momencie zawieszenia, w którym musieliśmy przypomnieć sobie to, co do tej pory pchało nas do przodu. Tej energii twórczej nie da się do końca zidentyfikować, ale nie byłoby nas bez niej.” – opowiada o nowym utworze Hubert Wiśniewski, lider The Cassino.

Album “Części” zaskakuje pełnymi emocji tekstami oraz charakterystycznym dla zespołu świeżym brzmieniem.
To doskonała mieszanka bluesa i funku zainspirowana wyspiarskim indie rockiem. Świeże brzmienia dopełniają pełne emocji teksty, przez które przemawia prawda i szczerość.
Hubert Wiśniewski – lider The Cassino, opisuje płytę słowami: Album “Części” to efekt długiej drogi jaką przeszliśmy jako zespół, ale też jako jednostki. Od naszych początków w opuszczonym kasynie, do momentu, w którym w ręce słuchaczy oddajemy nasz pierwszy krążek długogrający.

Na albumie “Części” znalazło się 12 utworów, za których warstwę tekstową odpowiada Hubert Wiśniewski. W tworzeniu muzyki towarzyszyli mu pozostali członkowie The Cassino, czyli Piotr Dawidek oraz Michał Badecki.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT