Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

18:00 20:00

Background

Bruklin – Wspomnienie

w dniu 1 czerwca 2023

„Wspomnienie” nowa piosenka zespołu Bruklin zapowiada wydanie debiutanckiej płyty na jesieni 2023 roku.

O powstaniu piosenki 'Wspomnienie’ pisze autor tekstu i wokalista Bartłomiej Makrocki: „Utwór jest nostalgicznym wspomnieniem z przeszłości, które chciałem przelać na papier. Tuż przed nagraniami w Izabelin Studio, spacerując po warszawskim Śródmieściu, przystanąłem w okolicy starego Baru mlecznego „Złota Kurka”. Naprzeciwko baru, po drugiej stronie ulicy, pod adresem Marszałkowska 62, znajduje się kamienica, w której kilka lat temu spędziłem noc, a wspomnienie tego wydarzenia oraz emocje, które wtedy we mnie buzowały, zawarłem w tytułowym utworze, spisując słowa w metrze.”.

Bruklin powstał w 2018 roku a już rok później wydał debiutancką EP zatytułowaną „#nieznam”, nagraną dzięki wygranej w przeglądzie kapel rockowych organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w 2019 roku.

Tam gdzie gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk – na zatłoczonych alejach Łodzi, zasnutej smogiem i marzeniami. Tam odradzamy się codziennie na nowo, żeby nie zniknąć całkiem. Tak o sobie i swojej muzyce pisze Bruklin.

Bruklin:

Bartłomiej Makrocki – wokal
Dawid Rudzki – gitara
Rafał Napieralski – gitara
Jarosław Maciaszek – bas
Tomasz Adamczyk – perkusja

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT