Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Chłodno – Ciepło

w dniu 5 czerwca 2024

W końcu jest „Ciepło” – duet Chłodno oddaje na ręce fanów wyczekany, debiutancki album „Ciepło”. Album miał premierę 21 marca.
Data premiery jest nieprzypadkowa, „Ciepło” miał się pojawić jako zwiastun ciepłych dni. – Tak to zaplanowaliśmy. Płytę chcieliśmy wydać znacznie wcześniej, bo te utwory już trochę czasu leżały – opowiada Szymon Pałyz.

  • Podczas tworzenia albumu wyjeżdżaliśmy w różne miejsca, ale to nad morzem znajdowaliśmy tak naprawdę siebie, to tam potrafiliśmy wyciągnąć z siebie to, co w nas siedzi, i bardzo dużo nam to dawało. Każdy z nas znajdował nad morzem swój własny spokój, który teraz chcemy przenosić w naszych dźwiękach również naszym słuchaczom – wspominają muzycy.

To album, który jest zapisem ich dotychczasowej muzycznej drogi, na którym znajdziemy uniwersalne historie dotykające każdego z nas. Julia Zastryżna (wokal, teksty) i Szymon Pałyz (teksty, muzyka, produkcja) zabierają nas na spotkanie z relacjami, zarówno z bliskimi jak i samymi sobą. Miękkie dźwięki nieskazitelnego głosu Julii, gitary, pianina czy instrumentów smyczkowych otulają słuchacza, niczym zachód słońca późnym latem.

„Mimo pojawiających się w muzyce duetu smutku, nostalgii, melancholii przez nuty przebija słoneczko. – Potrzebowaliśmy trochę czasu, a te dźwięki w nas dojrzewały właśnie od tych melancholijnych do takich wiosennych i ciepłych. Kiedyś w naszej muzyce było więcej chłodu i smutku. Jednak staramy się wyrównać te emocje.”

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT