Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Teraz w ramówce

Night Orbit

00:00 06:00

Następnie w ramówce

Light Orbit

06:00 12:00

Background

Chłodno – Siebie mi daj

w dniu 1 czerwca 2023

Zespół Chłodno serwuje nam melancholijne brzmienie, nie wywołujące smutku, a wprowadzające w zadumę a nawet lekki uśmiech. „Siebie mi daj” to pierwszy singiel duetu z nadchodzącego, debiutanckiego albumu. Premiera płyty obędzie się jesienią nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.
Chłodno o singlu:

„Czasem boimy się wykrzyczeć, że to właśnie tego chcemy. Nie zawsze druga osoba pozwala nam do siebie dojść. Nie zawsze mamy pewność, że chce tego samego co my. Podejmujemy więc wszelkie próby, żeby przywrócić wszystko do stanu, w którym było nam tak dobrze. Ale wiemy, że to już nie wróci. Nadzieja, być może matką głupich, ale zawsze pozostaje jako ostatnia. Może to właśnie ona nam siebie da?”

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona. W swoich utworach łączą̨ nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą̨ to połączenie przestrzennych brzmień i subtelnej elektroniki, które można nazwać alternatywnym popem. Dwie rożne perspektywy, dwie rożne dusze, ale muzyka łączy je w jedno.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT