Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

HAEVN. HELLO POLAND. EUROPE TOUR 2023

Katowice Miasto Ogrodów [Katowice]

Informacje
Data koncertu: 15 listopada 2023
Godzina: 19:30
Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów
Adres: Plac Sejmu Śląskiego 2 Katowice
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/139908418843434
Opis wydarzenia
Wreszcie HAEVN spełniają marzenie swoich fanów w Polsce i przyjeżdżają na trzy koncerty.
W Katowicach spotkamy się z zespołem 15 listopada.
Zrządzeniem losu Jorritt Kleijnen i Marijn van der Meer zostali sobie przedstawieni i odkryli wspólną pasję do opowiadania poruszających serce historii za pomocą muzyki. W krótkim czasie stworzyli swój własny muzyczny świat: HAEVN, w którym zakochała się najpierw Holandia, a potem cały świat.
Zainspirowani przez artystów takich jak Leonard Cohen, Bon Iver, Bruce Springsteen, Sting, Ray LaMontagne, ale także kompozytorów filmowych jak Thomas Newman i Hans Zimmer, HAEVN nieustannie poszukują melodii, kolorów i tekstów, które dają im radość i nadzieję.
Ich debiutancki album „Eyes Closed” pokrył się platyną, 3 single zdobyły status złotej płyty, a wiele z utworów było odtwarzanych w Holandii i innych krajach Europy. Dzięki swojemu filmowemu charakterowi ich muzyka wykorzystana została w serialach telewizyjnych (Netflix), filmach i reklamach dla takich marek jak Vodafone i Volvo.
HAEVN wyruszył w trasę, sprzedając 6 tras koncertowych w Holandii i jedną w Niemczech. Do tej pory wystąpili dla ponad 100 tys. słuchaczy.
Kolejna EP-ka „Holy Ground” okazała się ogromnym sukcesem. Ponadto zespół podjął współpracę z brytyjską piosenkarką Birdy. Zrealizowali również wymarzony projekt „Symphonic Tales”, w którym Jorrit i Marijn połączyli się z 50-cio osobową orkiestrą, aby na nowo odkryć 6 utworów z ich debiutanckiego albumu.
W tym czasie HAEVN zdobył ogromną popularność na Youtube (420.000 subskrybentów). Obecnie duet generuje ponad 4 miliony wyświetleń miesięcznie na tej platformie. Razem z ponad 1 milionem miesięcznych słuchaczy na Spotify i ponad 250 milionami odtworzeń w sumie docierają ze swoją muzyką do wielu ludzi na całym świecie