Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Background


Informacje
Data koncertu: 10 lipca 2026
Godzina: 06:30
Miejsce: 2KOŁA, Pub Motocyklowy
Adres: 2KOŁA, Pub Motocyklowy
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/1524884382515261/
Opis wydarzenia

GDZIE: klub 2KOŁA, Warszawa, ul. Tunelowa 2b
KIEDY: piątek 10 lipca, bramki 18:30
BILETY: 40zł na miejscu

zagrają:

★DworzecSpa★
Jesienne podróże koleją przez zamglony polski pejzaż i spacery krakoskimi krętymi ulicami w deszczu. Taki trochę post-punk czerpiący z psychodeli i surf rocka. Na koncie zespół ma wydane 2 epki (S/T 2022, Raport EP 2025) i szykuje się do kolejnych. W tym roku rusza z nową energią i odświeżonym składem.

spotify: https://open.spotify.com/album/3Ll9sPxmiRGW0X2v44M387?si=ppyvw89vTwmfzavxIjJvYw
ig: https://www.instagram.com/dworzecspa/

★Paweł Nie★
Autor solowego, homerecordingowego projektu prosto z Chełma. Songwriterski indie rock, budowany na inspiracjach życiem, uczuciem i zadymką. Żywe, energiczne koncerty Paweł prowadzi wraz ze swoimi przyjaciółmi. Na koncie album, epka i singiel.

spotify: https://open.spotify.com/artist/6dtqVyTsvdSU9gNYTG2kbt
ig: https://www.instagram.com/niepawelnie/

★Lustra★
Nasza muzyka to emocjonalna mieszanka rocka alternatywnego z elementami elektroniki – można ją określić jako balansującą na granicy snu i jawy. Potrafimy ukołysać, by za chwilę uderzyć nową,
naładowaną syntezatorami, elektryzującą energią.
Wcześniej jako KT. Green, obecnie jako LUSTRA, mamy na koncie kilkadziesiąt koncertów, przeglądów i festiwali na terenie całej Polski. Nasz pierwszy singiel „Płomień” obecny był m.in. na liście Turbo Top na antenie Antyradia oraz został nominowany do Singla Wiosny przez portal Polska Muzyka Alternatywna. Nasz kolejny singiel „Fale” doszedł do pierwszego miejsca na liście Polish Chart w Radiu Wnet, również otrzymując nominację
od PMA. Jesteśmy również jednym z szesnastu zespołów, które będą miały okazję zawalczyć w 17. Eliminacjach do Pol’and’Rock 2026. 30 stycznia 2026 wydaliśmy EP-kę „Aury”, zawierającą dwa poprzednie single oraz dwa nowe
numery, w tym singiel „Burza”.

Zapraszamy do świata, w którym intymność splata się z niepokojem, a dźwięki hipnotyzują i otwierają
przestrzeń na to, co niewypowiedziane.

Spotify: https://open.spotify.com/artist/3ucN0oyAI66BjhLHgTH568?si=gmlQpMF5QSmIggb0Zy-onQ
Ig: https://www.instagram.com/lustra.band/

Widzimy się na miejscu! Płatność gotówką lub blikiem.