Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Top Orbit Plus

21:00 22:00

Następnie w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Teraz w ramówce

Top Orbit Plus

21:00 22:00

Następnie w ramówce

Top Orbit Extra

22:00 23:00

Background

Zurawie | Willa Kosmos | Pawlack

Klub Desdemona [81-366 Gdynia]

Informacje
Data koncertu: 1 grudnia 2023
Godzina: 19:00
Miejsce: Klub Desdemona
Adres: ulica Antoniego Abrahama 37 81-366 Gdynia
Strona wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/980185673063081
Opis wydarzenia
Cześć, tutaj Ƶurawie!
Z okazji wydania naszego nowego albumu pt. „Nowa Stocznia” (Koty Records), zapraszamy Was do kultowej gdyńskiej Desdemony na specjalny koncert premierowy!
Premiera albumu ma miejsce 24.11.2023r., nakładem poznańskiego labelu Koty Records, z którym jesteśmy związani od lat. Przygotujemy dla Was specjalny set, w którym oprócz nowych kompozycji, nie zabraknie też śpiewanych ochoczo szlagierów z naszego repertuaru.
ALE TO NIE WSZYSTKO!!!!1!1!!
Zaprosiliśmy na to wydarzenie SPECJALNYCH GOŚCI – czołowych slackerowo-post-punk-rapowych poznańskich zawodników wagi ciężkiej, personelWilla Kosmos, których mogliście spotkać rok temu z nami na naszej wspólnej trasie po Polsce, oraz pawlack, którego prawdopodobnie znacie jako jednego z członków flagowego składu Poznania, czyli nieodżałowanego Syndromu Paryskiego – chociaż Syndrom zakończył działalność, Pawlack nie narzeka na brak weny, a swoimi numerami przyciąga coraz więcej słuchaczy zakochanych w szeroko pojętej emo-alternatywie. Znamy ich wszystkich, ręczymy za nich, jeśli chcecie wybrać się na prawdziwe show, to musicie przyjść i zobaczyć ich na żywo.
Na koncercie oprócz opcji nabycia „Nowej Stoczni” na CD oraz świeżego dodruku naszego debiutu „Poza Zasięgiem”, będziecie również mogli zaopatrzyć się w zupełnie nowy merch, zaprojektowany oczywiście przez naszego Michała.
Wjazd: 30zł na bramce
Do zoba!
-Mateusz, Michał, Ignacy
———————–MUZA I SOCIALE———————————
Ƶurawie:
„To zespół, którego nie trzeba przedstawiać osobom zaznajomionym z polską sceną alternatywną. Nie grają, jak twierdzą, post punka. Ich brzmienie oscyluje gdzieś między post hardcorem, wzbogaconym syntezatorami noise rockiem i emo. Szukając odpowiedniego określenia twórczości Mateusza, Ignacego oraz Michała, zwróciłbym się zwłaszcza w kierunku terminu emo, bo jeżeli coś można powiedzieć o muzyce Żurawi, to z pewnością to, że jest emocjonalna w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Nawet jeśli pod kątem brzmienia to niezupełnie to samo, co tradycyjne emo albo Midwest emo. Grupa ma już na koncie jeden album, koncertówkę i epkę, a w drodze (zespół ogłosił to ledwie przed kilkoma dniami) jest kolejna płyta.” -Undertone
Willa Kosmos:
„Willa Kosmos powstała pod koniec 2016 roku w Poznaniu w wyniku korzystnego zbiegu okoliczności. Mimo licznych przeciwności losu istnieje dalej i ma się dobrze. Tworzy ją drużyna nie do zajebania.
Chłopaki grają koolerski poznański szugejz punk dla wszystkich, którzy tęsknią, ale w sumie nie do końca wiedzą za czym. Ich drugi album powoli nadchodzi wielkimi krokami.”
pawlack:
to Wojtek Pawlak, który w zamiłowaniu do przestrzennych gitar, syntezatorowych melodii oraz melancholijnych – i nie zawsze bezpośrednich – tekstów, sam pisze, produkuje i nagrywa swoje piosenki w klimatach indie rocka, dream/bedroom popu. W składzie koncertowym razem z nim na scenie leci Paweł Szerszeń, Bastian Najdek i Bartek Czubala.