Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Teraz w ramówce

Następnie w ramówce

Background

Goat Girl – Sad Cowboy

w dniu 14 października 2020

Londynska post-punkowa grupa Goat Girl wraca do nas po dwóch latach nieobecności na antenie Radia Orbit. Wówczas graliśmy muzykę z ich debiutanckiego albumu, zatytułowanego po prostu „Goat Girl”. Od tego czasu zespół zbierał cały czas pozytywne recenzje w mediach muzycznych. Zagrał również na scenie prowadzonej przez Johnny’ego Peela scenie na festiwalu w Glostonbury.
Nowa piosenka, która ukazała się właśnie na singlu, to „Sad Cowboy”. Zapowiada ona nowy album Goat Girl, który ma być zatytułowany „On All Fours”. Premiera planowana jest na styczeń 2021 roku.

Lottie Cream z Goat Girl tak mówi o nowej piosence: „Utwór „Sad Cowboy” koncentruje się na idei utraty kontroli nad rzeczywistością i tego, jak często może się to dziać. Kiedy znajdujesz się w świecie, który nieustannie sprawia, że czujesz się tak, jakbyś przeżywał naprawdę zły sen, rozczarowanie jest nieuniknione”.
Muzycznie jest to wciąż post punkowe granie, z żeńskim wokalem i skłonnościami do eksperymentowania, które nie wykraczają jednak poza formułę piosenki.