Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

14:00 16:00

Teraz w ramówce

Extra Orbit

12:00 14:00

Następnie w ramówce

Indie Orbit

14:00 16:00

Background

Jacek Horta – Bestia

w dniu 17 marca 2021

„Bestia” to kolejna muzyczna odsłona Jacka Horty. W tym utworze muzyk jeszcze wyraźniej eksponuje swoją osobowość jako wszechstronnie myślący artysta. Oprócz inteligentnie zaznaczonego wyrazu, ten utwór prezentuje nieco inną stylistykę, niż wcześniejsze single, w tym prezentowany przez nas „Zostań tu”. To najbardziej żywiołowa kompozycja, zbudowana na brzmieniu żywych instrumentów. Znajdziemy w tym namiastkę retro stylu, ale ubranego w dzisiejsze postrzeganie takiej muzyki. Stąd jest świeżo, nowocześnie, a do tego z głębokim przekazem.

„Bestia jest piosenką o miłości, co prawda głównym jej motywem jest wewnętrzna walka pomiędzy pragnieniem, a brakiem odwagi. Tyle mamy w głowie pragnień i tak wiele razy, zamiast wyciągnąć po nie rękę, bez względu na skutek, cofamy się. Uważam, że przegrywamy tylko wtedy, kiedy przestajemy próbować. Choć to trudne, jest wyzwalające.” – Jacek Horta

8 marca ukazała się oczekiwana, debiutancka płyta artysty pt. „Ocean myśli”.

„Ocean myśli” to opis świata z perspektywy dojrzałego mężczyzny, który ma już za sobą pewien bagaż doświadczeń i przemyśleń. Jacek Horta realizując swoją pasję, nagrał album przepełniony malowniczymi melodiami oraz historiami, które z jakiegoś powodu są dla niego ważne i poprzez uniwersalny przekaz, dotykają głównie miłości.