Teraz gramy

Tytuł

Wykonawca

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Teraz w ramówce

Indie Orbit

16:00 18:00

Następnie w ramówce

Extra Orbit

18:00 20:00

Background

Linia 16 – Co jakiś czas

w dniu 6 maja 2023

Linia 16 to zespół, który od początku swojej kariery łączy w swojej muzyce różnorodne style i gatunki. Rock alternatywny z elementami shoegaze i post punk tworzy unikalne brzmienie, które z pewnością przypadnie do gustu słuchaczom. Ich utwory są pełne energii i emocji, a teksty niosą ważne przesłania i refleksje.

Najnowszy singiel „Co jakiś czas” to nie tylko zapowiedź debiutanckiego albumu ale również kolejny krok w rozwoju zespołu i kolejna odsłona ich niepowtarzalnego stylu. Utwór jest połączeniem mocnej perkusji, charakterystycznego riffu gitarowego, energetycznej linii basowej, przesterowanej gitary rytmicznej i ciepłego brzmienia syntezatora. Tekstowo, to refleksyjna piosenka, która patrzy na dzisiejsze życie w biegu, które jeszcze niedawno nie wydawało się być tak blisko autorów. Za całą warstwę muzyczną, tekst i finalne brzmienie odpowiadają Maciej Karwat i Kamil Ciszewski.

„Co jakiś czas” to opowieść o tym, jak szybko życie zmienia się wokół nas, jak szybko przemijają ludzie, zdarzenia i sytuacje. Autorzy przywołują momenty, w których uciekamy od codziennych problemów i obowiązków, dając się ponieść chwili. Niestety – takie ucieczki bywają bolesne, ale z każdego takiego doświadczenia możemy wynieść nowe nauki i spojrzeć na świat od nowa. Kompozycja odzwierciedla ducha czasów, w których żyjemy – dynamicznego, pełnego wyzwań, ale jednocześnie pełnego tęsknoty za tym, co było i co już przeminęło.

Głosuj na ten utwór na liście TOP ORBIT